Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Projekti eesmärgid

Projekti eesmärgid

Meie ülipõnev projekt „Kes on Jolly Roger“ haarab lapsi vanusest 3-13 ja aitab kaasa laste loovuse arengule läbi väljamõeldud, omapärase, kirjandusliku tegelase Rogeri. Läbi Rogeri karakteri õpivad lapsed empaatiat, kaastunnet, sallivust ja enesekindlust. Lapsed tutvuvad ja võrdlevad teisi EL maid, kultuuri ja keelt. Projekti on lõimitud enamus õppekava teemavaldkonnad nagu muusika, võimlemine, kunst, keel ja kõne, matemaatika kuid on peamiselt suunatud tervisekasvatusele. Lapsed õpivad hindama tervislikku elustiili ja teavad kuidas teha tervislikke valikuid.

Lapsed õpivad andma tagasisidet, väljendama oma arvamust, esitama küsimusi ja leidma vastuseid ning lahendusi probleemidele millega seisab silmitsi Roger. Lapsed saavad teada, et on hea kui sul on sõbrad ning igaüks võib leida endale uusi sõpru üle kogu maailma kui olla eelarvamustest vaba.

Õpetajatel on võimalus koostööks ja heade praktika kogemuste saamiseks väljastpoolt oma kodumaad. Õpetajad tutvuvad erinevate lähenemisviisidega laste õpetamisel ja võrdlevad neid enda omadega. Projekti ühine blogi on üheks kogemuste vahetamise keskseks kohaks ning aitab kaasa õpetajate IKT oskuste parendamisele. Osalevatel õpetajatel on võimalus arendada võõrkeelte oskust.

See projekt on harivaks kogemuseks kõikidele osalevatele partnerkoolidele töötades rahvusvahelise meeskonnana.

Lasteaia ja kodu vahelise koostöö arendamiseks ja toetamiseks informeerivad rühma õpetajad lapsevanemaid kõikidest projektiga seotud ettevõtmistest. Lapsevanemaid julgustatakse abistama ja kaasatakse projektiga seotud tegevustesse.

 

Lehekülge haldab:

Tiiu Parbus, direktor
tel 6566424; 5115321, e-post:[email protected]

Viimati muudetud 27.02.2024