Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Käisime Tallinna Lilleküla Gümnaasiumis vaatamas kooliõpilaste etendust „Nukitsamees“

Käisime Tallinna Lilleküla Gümnaasiumis vaatamas kooliõpilaste etendust „Nukitsamees“

Kolmapäeval, 29. mail, käisid Tallinna Lilleküla Gümnaasiumis kooliõpilaste etendust „Nukitsamees“ vaatamas Lilletriinude, Täpitriinude, Tähetriinude, Õnnetriinude ja Rõõmutriinude rühma lapsed.

Olime väga rõõmsad, et meid külla kutsuti, paljud meie kasvandikud jätkavad ju seal oma haridusteed pärast Tallinna Lepatriinu Lasteaias alushariduse omandamist.

Teekond meie piirkonnakooli on lühike ja läks palavast ilmast hoolimata „kerge jalaga.“ Koolis ootasid meid ees juba paljud tuttavad meie oma laseteaia vilistlased. Vastuvõtt oli soe ja avatud. Etendus ise oli nii kaasahaarav ja sedavõrd põnev, et publiku seas valitses hiirvaikus. Suuri lepatriinusid rõõmustas laval näitlejate seas oma kasvandike äratundmine. Jällenägemine oli emotsiooniderohke kõikide osapoolte jaoks.

Esinejatele ja juhendajatele olime kaasa võtnud suure kimbu lilli, mille lapsed etenduse lõpus tänutäheks jagada said. Omavahel päid kokku pannes leidsime, et sellisest teatrikülastusest võiks saada igakevadine traditsioon.

Aitäh Lilleküla Gümnaasium, et meid ikka külla ootate!