Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Paadipidu

Paadipidu

Lepatriinu lasteaiapere tänas paadimeistreid ja tähistas Erasmus + „ Wonders of water in nature and science“ projekti algust.

Paat õuealal oli väga lagunenud ja ootas utiliseerimist. Tänu Pilvetriinude rühma õpetajatele, lapsevanematele Imre, Arto, vanaisa Aadule ja töömees Jaanusele saavad väikesed Lepatriinud oma fantaasiamängudega  paadis jätkata!

Paati on remonditud kokku kolmel korral. Peole olid kutsutud kõik paadimeistrid ja Pilvetriinude rühma vilistlane Liisa, kelle nime paat kannab. Nimelt oli Liisa isa see, kes paadi lasteaeda tõi ja esimesena renoveeris.

Peole olid  saabunud ka merineitsi, Kapten Trumm, Emmeliine, neiu Eestist ning Erasmus + projekti partnerid Taanist, Islandilt, Horvaatiast.  

Lapsed olid külalistele kingituseks kaasa toonud Eestis kasvavaid erinevaid puu ja -juurvilju ning saatsid need paadiga teele uutele sõpradele kaugetesse maadesse. Peol tantsiti lõbusaid tantse Taani, Horvaatia ja Islandi muusika järgi.

Peo lõppedes said lapsed ülesandeks uurida koos õpetajatega, kas aedviljades leidub vett, kuidas see sealt kätte saada, kuidas vesi aedviljadesse saab ja mis siis juhtub kui kõik vesi, näiteks õunast välja võtta?

Vaata pilte