Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Pisitriinude perepäev Stroomi terviserajal

Pisitriinude rühma perepäev toimus 23. aprillil Stroomi rannas ja terviserajal algusega kell 10.30. Kokku oli 34 osalejat, 12 Pisitriinut koos vanemate, õdede ja vendadega.

Perepäeval said väikesed Pisitriinud laulda lasteaias õpitud tuttavaid  laule ja liikumismänge. Üllatuseks oli lastele suur ja vikerkaarevärvides langevari, kuhu alla sai hõlpsasti peitu pugeda. Mererannas sai läbida kõrkjatest tehtud slaalomirada, lastevanemate abiga ülesseatud keksukummidest takistusriba. Lapsed meisterdasid  liivast ja kõrkjatest „linnupesasid“ ja tegid ka  värvilised pallid munadeks pessa. Lapsevanemad said käeosavust proovile panna joonistamises, neil oli ülesandeks joonistada märjale liivale oma lapsest pilt. Lapse ja lapsevanema koostöös valmisid kunstiteosed liimiribale nii rannas kui metsas.

Pärast pooleteisttunnist rännakut ja pea kahekilomeetrist matka kosutasid perepäevalised ennast  õpetaja poolt küpsetatud rabarberi- kaeraklii koogi ja kosutava veega. Meie tegevust toetas SA Eesti Terviserajad väikeste auhindadega. Perede vahel läksid loosimiseks termosed. 

Lapsed said sellel päeval palju positiivseid emotsioone. Veetsime üheskoos lõbusalt ja tervislikult ühist aega!
Loodame, et andsime lastevanematele ideid lastega looduses tegutsemiseks ja innustasime neid ka edaspidi lasteaia ühisüritustest osa võtma.

Vaata pilte!

Pisitriinude rühma õpetajad  Doris ja Maret