Skip to content
Juurdepääsetavus
 °C

Liiklusinfo ja load

Siit leiad kasuliku info liikluses osalejatele. Lehelt leiad operatiivinfo tänavate sulgemise kohta ning liiklusuudised, saad vaadata teede ja parklate kaamerapilte ning liikluslubade taotlemise infot.  

Liiklejale 

Siit leiad infot autojuhile: Tallinna liikluskaamerad, liiklusuudised ning muudatused vanalinna parkimiskorralduses. Samuti saad teatada rikutud või katkisest liikluskorraldusvahendist. 
liiklejad

  • Liiklusuudised: siit leiad kõik Tallinna liiklust puudutavad teadaanded. 
  • Liikluse operatiivinfo: info kaevetööde, katkestuste, tänavate ajutise sulgemise kohta. 
  • Liikluskaamerad: Tallinna liikluskaamerad annavad ülevaate reaalaja liiklusvoogudest ning saad neid kasutada oma liikumiste planeerimiseks
  • Vanalinna liikluskorralduse muudatused: siit leiad teavet vanalinna parkimiskorralduse muudatuste kohta. Teavitused saad tellida endale ka SMSga.
  • Teata katkisest liikluskorraldusvahendist: anna teada katkisest või kahjustunud valgusfoorist, liiklusmärgist või infotabloost. 
  • Teeaugu läbi tekkinud kahju hüvitamine: kui sõiduk on saanud teeauku sõitmise tõttu kahjustada, on sõiduki omanikul tavaliselt õigus nõuda kahju hüvitamist. Kindlustusandja hüvitab kahju sõidukikindlustuse lepingu alusel, omavastutuse osa saab nõuda tee omanikult. Kui sõidukikindlustuse lepingut ei ole saab kogu kahju nõuda tee omanikult. 
  • Liiklusinfo reaalajas (WAZE): navigatsioonirakendus, kust saad vaadata liiklusinfot reaalajas. Lisaks nutiseadmetes kasutatavale navigatsioonirakendusele on võimalik oma sõidumarsruuti planeerida ka enne teekonna alustamist, külastades Waze kaardivaadet.

Load ja kooskõlastused

Siit leiad liiklusega seotud lubade taotlemise, samuti info ehitusprojektide liiklusalase kooskõlastamise ja teabevahendite paigaldamise nõuete kohta. 
Vanalinn

Tallinna liiklussagedused

Tallinna linnas toimub täna liiklusloendus 28 seirepunktis, mis on nähtavad seiresüsteemi kodulehel. (hetkel ei ole süsteemist võimalik pärida avaandmeid.) 12 seirepunkti andmed on välja toodud tabelis.
Tallinna_kesklinn.jpg

Tallinna tänavate õhtuse tippaja liiklussagedused leiad järgmistelt kaartidelt (allikas Stratum OÜ 2016): 

Küsi nõu liikluse ja liikluslubade kohta: 

Merje Kasmann-Lepp
6404308
merje.kasmann-lepp@tallinnlv.ee    
 

Anna teada katkisest või kahjustunud valgusfoorist, liiklusmärgist või infotabloost. 
 

Liiklusvaldkonnaga tegeleb Tallinna Transpordiamet 
tta@tallinnlv.ee

Viimati muudetud 10.10.2022