Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

#EduInnoLab

2
Innovatsioonilabor #EduInnoLab Tallinna Liikuri lasteaias on kingitus meie lastele Eesti Vabariigi 100 aastapäevaks. Selles videos saab näha kui palju loomeressurssi annab Innovatsioonilabori kasutamine igapäevases õppetöös. 
Tallinna Liikuri Roboaias on digitaalne klass, kus on kaasaegne puutetundliku ekraaniga interaktiivne tahvel, interaktiivne laud, tahvelarvutid, riiulid õppevahenditega.
Lasteaias on Bee-bot mesimumm-robotid, Blue-botid,  erinevad temaatilised pildid ja õppematid programmeerimiseks, Ozobot  robotid, leiutajakomplektid Makey Makey, LEGO WeDo robootika komplektid, LEGO Education harivad klotsid ja kaamera GoPro Hero 5.
Kõik Tallinna Liikuri Lasteaia õpetajad kasutavad LEGO Education harivad klotsid ja targad vidinad (BeeBotid, Blue-Botid, Ozobotid) Õpetajad osalevad erinevatel konkursitel, konverentsidel, viivad läbi õpetajatele ja lastevanematele mõeldud koolitusi ja  lastele mõeldud tegevusi.
Innovatsioonilabori avamisest loe ja tutvu piltidega siin.
 
 
Jälgi meie tegevusi Facebook'i lehelt:

 #EDUINNOLAB

Innovatsioonilabori eesmärgid:

  1. anda põhialused digitaalses tehnoloogias,  robootikas ning animatsiooni loomisel;
  2. anda õpetajatele ideid, kuidas mitmekesistada ainevaldkonnapõhist õpet alushariduses ja põhikooli esimeses astmes läbi tarkade elektrooniliste ja robootiliste vidinate kasutuselevõtu;
  3. haridusliku nutitegevuste kogemusi vahetamine õpetajatelt õpilastele ja vanematele, õpetajatelt õpetajatele, vanematelt lastele ja õpetajatele nii Eestist kui välismaalt.

    Kes projektis osalevad?

2017. aasta lõpus korraldas Tallinna Haridusamet #EduInnoLab projektis osalemiseks konkursi neile haridusasutustele, kellel on varasemaid kogemusi viie konkreetse IKT valdkonna osas ja süvendatud huvi valdkonna arendamiseks.

Projektis osalevad: Tallinna Liikuri Lasteaed (Roboaed), Tallinna Kullatera Lasteaed (Roboaed), Tallinna 21. Kool (Lego innovatsioonistuudio), Tallinna 53. Keskkool (Lego innovatsioonistuudio), Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium (Makeblock stuudio), Tallinna Lilleküla Gümnaasium (Makeblock stuudio), Pelgulinna Gümnaasium (Aerokool), Tallinna Südalinna Kool (Liitreaalsuse stuudio)

Uuri ka teiste asutuste #Eduinnolab kogemusi.

Tagasiside ja küsimused:
Larisa.Knyazeva@liikuri.edu.ee

Vajalikud dokumendid:

#EduInnoLab Liikuri Roboaia tegevuskava 2020-2021 õppeaastaks

​#EduInnoLab Liikuri aruanne 2018
liikuri_la_aruanne_nutiseadmed.docx

#EduInnoLab Liikuri Roboaia tegevuskava 2018-2020
lisa_1_tallinna_liikuri_lasteaia_tegevuskava_seadmete_kasutamise_kohta_2018-20.pdf

 

Viimati muudetud 18.07.2023