Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Pidulik 1. september Tallinna Liikuri Lasteaias

Pidulik 1. september Tallinna Liikuri Lasteaias

Täna hommikul tähistasime suure rõõmuga 1. septembrit lasteaias, ning see oli tõeliselt meeldejääv päev, täis naeru ja õppimist.

Meie lasteaeda külastasid erilised tegelased, kellest igaüks oli tulnud, et aidata meil avastada, kui osavad, uudishimulikud, muusikalised ja taibukad on meie väikesed sõbrad. Mesilane korraldas sportlikke võistlusi, mis hõlmasid jooksmist, hüppamist ja tasakaalumänge. Lapsed näitasid oma aktiivsust ja meeskonnatöö oskusi, samal ajal lõbutsedes. Kloun tõi rõõmu muusikaga. Lapsed said tantsida ja laulda koos klouniga, näidates oma muusikalisi võimeid ja rütmitunnet. Sipsik, armsam kui kunagi varem, oli valmis lastega seiklema. Tema lõbusad mängud ja ettevõtmised aitasid lastel näidata oma osavust ja uudishimu maailma vastu. Öökull tervitas lapsi tarkuse ja mõistatuste maailma. Lisaks jagas ta rühmadele kingitusi, mis sisaldasid raamatut ja maiustusi.

Kõik aiarühmad osalesid erinevates tegevustes ja väljakutsetes, mis olid ettevalmistatud nende eriliste tegelaste poolt. Lapsed olid entusiastlikud, rõõmsad ja täis uudishimu, tõestades, et nad on valmis uueks õppeaastaks.