Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Tallinna Liikuri Lastead tähistas emadepäeva südamliku kontserdiga

Tallinna Liikuri Lastead tähistas emadepäeva südamliku kontserdiga

Tallinna Liikuri ja Kuristiku lasteaiad korraldasid emadepäeva traditsioonilise kontserdi, mis toimus Tondiraba Huvikoolis emadepäeva eel.

Tondiraba Huvikooli saali oli kogunenud palju elevil lapsi ja nende vanemaid, kes ootasid põnevusega etendust. Lasteaiarühmad olid ettevalmistanud erinevaid laule, tantsulisi etteasteid ja luuletusi, et tuua rõõmu oma armsatele emmedele. Kontserdil osales 175 last 8 Tallinna lasteaedadest.

Külastajatel oli au tervitada rahvusooperi lauljat Maria Vereteninat. Tema esinemine oli vaatajatele üllatuseks ja lisas kontserdile erilise särtsu. Maria võlus publikut oma suurepärase vokaaltehnikaga ning pakkus lastele unustamatuid elamusi, sest nad said ooperilauljaga koos valssi tantsida. Emadepäeva puhul õnnitles ka kõiki emasid ja vanaemasid Lasnamäe Linnaosavanem Julianna Jurtšenko. 

Laste kontsertide projekt sai alguse 2018. aastal ning selles osales 60 last 3 lasteaiast. Tallinna Liikuri Lasteaed liitus aga eelmisel aastal osalejana. Seoses osalejate arvu suurenemisega sel aastal on Tallinna Liikuri Lasteaed saanud ka selle ürituse kaaskorraldajaks.

Me tahame tänada kõike osalejaid:

Tallinna Kuristiku Lasteaed
Tallinna Liikuri Lasteaed
Tallinna Ümera Lasteaed
Tallinna Kihnu Lasteaed
Tallinna Päikesejänku Lasteaed
Tallinna Päevalille Lasteaed
Tallinna Linnamäe Lasteaed
Tallinna Kirsike Lasteaed

Ning täname ka kaaskorraldajat Tallinna Kuritiku Lasteaeda, Lasnamäe linnaosa valitsust, Tondiraba Huvikooli ja Eugesta toetuse ja sponsorluse eest! Nende ühine pingutus ja toetus aitasid luua sündmuse, mis tõi rõõmu kõigile emadele ja peredele.  Selline ühisüritus aitab edendada kunsti ja kultuuri lasteaias ning tugevdada ühendust kogukonna ja laste vahel.