Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Tallinna Liikuri Lasteaia "Nuku imeline reis Eestimaal" projekt on alanud ja ootab uusi liitujaid

Tallinna Liikuri Lasteaia "Nuku imeline reis Eestimaal" projekt on alanud ja ootab uusi liitujaid

Täna on suurepärane päev teatada, et projekt "Nuku imeline reis Eestimaal" on ametlikult alanud ning toimunud on 2 rahvariiete töötuba, kus osales 30 lasteaeda üle Eesti.
 

Projekti eesmärk on edendada kultuurilist haridust ja tugevdada laste kultuurilist identiteeti, tuues esile Eesti erinevate piirkondade ainulaadseid kultuuripärandeid. Projekt koosneb kahest suurest kultuurisündmusest – stsenaariumite konkursist lasteaiaõpetajatele ja kunstikonkursist lasteaialastele. Konkursil osalenud parimate stsenaariumite ja parimate kunstiliste tööde põhjal luuakse animatsioonfilm "Nuku imeline reis Eestimaal", mida loovad Tallinna Liikuri Lasteaia lapsed koos õpetajatega. Projekti alguses toimuvad 6 veebipõhist töötuba lasteaiaõpetajatele (3 eesti ja 3 vene keeles): rahvariiete ajalugu; stsenaariumi loomine; animatsiooni alused. Kaks rahvariiete töötuba on juba toimunud, kus lasteaedade õpetajad said väärtuslikke teadmisi rahvariiete ajaloo kohta ja ideid stsenaariumite konkursi jaoks.

Kui teie lasteaed soovib selles imelises projektis osaleda, on teil veel võimalus liituda! Järgmised töötoad toimuvad juba 19. – 20.09 ning nendes töötubades osalemine on eelduseks stsenaariumite konkursil osalemisele. Registreeruda saate siin.

Projekt ootab uusi entusiastlikke osalejaid, kes soovivad oma lastele pakkuda ainulaadset võimalust kultuuri uurida ja loovust arendada. Projektis osalemine avab uksed õpetajatele ja lastele kultuurilisse avastusretke, mis ühendab Eesti erinevaid piirkondi ning loob midagi erilist ja harivat.

Ootame teie registreerumist ja oleme põnevil, et näha, kuidas projekt "Nuku imeline reis Eestimaal" jätkab kasvamist.

Lisainfo saamiseks külastage projekti veebilehte. Koos saame teha midagi tõeliselt erilist Eesti laste jaoks!