Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Tallinna Liikuri Lasteaias toimus kaasahaarav teatrietendus

Tallinna Liikuri Lasteaias toimus kaasahaarav teatrietendus

11. jaanuar oli Tallinna Liikuri Lasteaias väga lahe päev, sest meie õpetajad korraldasid ägeda teatripeo. Näitasime muinasjutulist lugu „Tsaar Gorohhi saladused" värvikate kostüümide ja vahvate tegelastega.

Juba rohkem kui 25 aastat on meie lasteaias olnud tore komme, kus õpetajad korraldavad lastele meeleolukaid teatrietendusi! Viimase viie aasta jooksul on kõikide etenduste lavastajaks olnud meie andekas 10. rühma õpetaja Anna Kiviljova, kelle loomingulisus ja pühendumus on teinud igast etendusest tõelise elamuse. Igal aastal on õpetajad valinud erineva riigi muinasjutu, tuues esile maailma mitmekesisust ja kultuuride rikkust. Seekord astusime tsaar Gorohhi kuningriiki ja saime tuttavaks salapärase vene muinasjutu looga. Muinasjutt toetas Tallinna Haridusministeeriumi mitmekultuurilisuse kuuteemat, õpetades lastele väärtustama erinevaid kultuure ja taustu.

Näitasime etendust kaks korda, sest lapsi meil on palju ja kõik tahtsid võtta osa sellest lahedast sündmusest. Meie etendus polnud lihtsalt vaatamiseks, vaid see oli nagu mäng, kus lapsed said olla osa loost, aidates peategelasel raskeid olukordi ületada.

Suur aitäh meie vahvatele õpetajatele ja eriti Anna Kiviljovale, et nad teevad meie lasteaia nii eriliseks ja toredaks paigaks! "Tsaar Gorohhi saladused" jääb kindlasti meie kõigi südamesse pikaks ajaks!