Liigu sisu juurde
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Video: Tallinna Liikuri Lasteaed tähistas Euroopa keelte päeva keeleõppe kuu raames

Video: Tallinna Liikuri Lasteaed tähistas Euroopa keelte päeva keeleõppe kuu raames

27. septembril tähistasime Euroopa keelte päeva kultuuri ja keele aasta-teema raames. Üritusel osalesid lapsed 3. 5. 7. 9. 11. ja 12. rühmast, kes uurisid mitmekesist Euroopa keelte maailma. Enne üritust toimus ettevalmistus, kus igast rühmast valiti üks fraas, mida lapsed soovisid õppida ühel Euroopa keelel. Lapsed olid innukad õppima ja jagama oma uusi teadmisi teiste rühmadega.

Ürituse päeval moodustasid rühmad kolmeliikmelised meeskonnad ja võtsid osa erinevatest tegevustest. Alguses toimusid liikuvad mängud, mis panid kõik osalejad elevile. Seejärel vaatasime ettevalmistatud videoid, kus iga rühm tutvustas valitud keelt ja fraasi. Pärast videote vaatamist toimus kaasahaarav viktoriin, kus lapsed said kontrollida oma teadmisi Euroopa riikide ja keelte kohta. Viktoriin oli interaktiivne ja hariv, pakkudes lastele võimalust näidata oma teadmisi.

Kuigi videod ja pildid ei suuda täielikult edasi anda kõiki emotsioone ja tundeid, mida üritusel kogesime, jagame siiski neid kõigiga, kes soovivad sukelduda ürituse  atmosfääri.