Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 ¬įC

R√ľhmad

ūüĆļ¬†P√§ikesej√§nkud

√ēpetajad: Madli M√§e ja Hedi Kiristaja¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† Madli.Mae@liivalossi.edu.ee
√ēpetaja abi: Kristiina Razumova¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬†Hedi.Kiristaja@liivalossi.edu.ee
Telefon: (+372) 53446165                                        Kristiina.Razumova@liivalossi.edu.ee

ūüĆļ¬†Naerulinnud
√ēpetajad: Hele Ojaveer ja Luule Kukk¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬†Hele.Ojaveer@liivalossi.edu.ee
√ēpetaja abi: Mare Oldermann¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬†Luule.Kukk@liivalossi.edu.ee
Telefon: (+372) 53575533                                         Mare.Oldermann@liivalossi.edu.ee  

ūüĆļ¬†Lepatriinud
√ēpetajad: Ketly M√§gi ja Julia Prisacari¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬†Ketly.Magi@liivalossi.edu.ee
√ēpetaja abi: Mare M√§etalu¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬†Julia.Prisacari@liivalossi.edu.ee
Telefon: (+372) 53226821                                          Mare.Maetalu@liivalossi.edu.ee

ūüĆļ¬†M√Ķmmikud
√ēpetajad: Reet Helvik ja Merit M√§gi¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬†Reet.Helvik@liivalossi.edu.ee
√ēpetaja abi: Riina M√§nnik¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬†Merit.Magi@liivalossi.edu.ee
Telefon: (+372) 53448117                                          Riina.Mannik@liivalossi.edu.ee

ūüĆļ¬†M√ľrakarud
√ēpetajad: Kaire Reimann ja Riina Suu¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† Kaire.Reimann@liivalossi.edu.ee
√ēpetaja abi: Helle Lahi¬†¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† Riina.Suu@liivalossi.edu.ee
Telefon: (+372) 53002731                                         Helle.Lahi@liivalossi.edu.ee

ūüĆļ¬†Sipsikud
√ēpetajad: Hanna Siigart ja Kreet Masing¬† ¬† ¬†¬† ¬† ¬†Hanna.Siigart@liivalossi.edu.ee
√ēpetaja abi: Lidia Estraih¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬†Kreet.Masing@liivalossi.edu.ee
Telefon: (+372) 53489852                                       Lidia.Estraih@liivalossi.edu.ee

ūüĆļ¬†Lotted
√ēpetajad: Kreete Tasuja ja Kerli Kasemets¬† ¬† ¬† ¬†Kreete.Tasuja@liivalossi.edu.ee
√ēpetaja abi: Valeriia Deordiieva¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬†Kerli.Kasemets@liivalossi.edu.ee
Telefon: (+372) 53312517                                          Valeriia.Deordiieva@liivalossi.edu.ee

Viimati muudetud 16.08.2023