Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Uudised

Täpsem otsingLihtsam otsing

Lille lasteaia õppeaias on põnev

Käesoleva aasta veebruaris esitas lasteaed Tallinna Keskkonna- ja Kommunaalametile taotluse, et saada rahastus projektile „Tallinna Lille lasteaia õppeaia arendamine“. Rõõm oli suur kui selgus, et saadakse rahastus plaanidele elluviimiseks.

Õuepäev Lille Lasteaias

4. juuni oli lastele elamuste rohke, sest toimus lasteaia esimene õuepäev. Päev oli suviselt soe ja päikseline. Õues sai nii süüa, puhata kui ka osaleda põnevas maastikumängus.

Lustlik lasteaedade tantsupidu Lille Lasteaias

23. mail 2024 algusega kell 16.00 toimus Tallinnas II ülelinnaline lasteaedade tantsupidu. Sellel üritusel osalesid samaaegselt lasteaialapsed üle kogu Tallinna, esitades õpitud rahvatantse. Lille lasteaias jätkus tantsupidu rõõmsa perepäevana ning lõppes piknikuga.

Maisimmanil Eesti Vabaõhumuuseumis

Täna toimus juba 26.korda Eesti Vabaõhumuuseumi Sassi- Jaani talu õuel traditsiooniline maisimman Kristiine linnaosa koolieelikutele. Meeleolukast ja lõbusast peost võitsid osa kõik 11-ne lasteaia rahvariietesse riietatud lapsed.

Lille lasteaias toimus rattapäev

16. mail toimus Lille Lasteaias juba viies rattapäev, kus osales kokku 61 last vanuses 2-7 aastat. Jalgrattapäeval tegid kõik lapsed tulbi rattatrenni oma jalg-, tõuke- või jooksurattaga ning õppisid õues olles hulga tarvilisi tarkusi.

Rahvariided 100 aasta pärast

Lille lasteaias valmisid lillelised rahvariided, et osaleda keele ja kultuuri teema-aastast lähtuval ülelinnalinnalisel lasteaedade näitusel “Rahvariided 100 aasta pärast“