Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Lindakivi Lasteaias räägiti loomingust erivajadustega lastega töös

Lindakivi Lasteaias räägiti loomingust erivajadustega lastega töös

Projektis “Loominguline lähenemine erivajadustega lastega töös” osalevad kokku 12 Lasnamäe ja Mustamäe linnaosa lasteaeda.
15.03.2023 Lindakivi Lasteaias kohtusid Tallinna Mustakivi, Arbu, Mahtra, Liikuri, Linnamäe, Muhu ja Kirsike Lasteaia õpetajad ja tugispetsialistid.

Kohtumise käigus jagasid Lindakivi Lasteaia õpetajad ja spetsialistid oma teadmisi ja kogemusi kuidas luua ja rakendada loomingulist lähenemist erivajadustega lastega töös.

Erirühmade õpetajad tutvustasid loogilist mõtlemist arendavaid mänge ja didaktiliste mängude kasutamise praktikaid ning nende mängude seost temaatilise planeerimisega. Logopeedid jagasid näpunäiteid, kuidas kasutada isetehtud didaktilisi mänge, õpiroboteid, interaktiivset tahvlit ja kineetilist liiva. Pervasiivse arenguhäirega laste rühma õpetajad jutustasid visuaalsest planeerimisest ja lapsevanemate kaasamisest koostöösse. Kohtumise käigus viidi läbi hingamisharjutusteks vajalike õppevahendite valmistamise meistriklass.


Kohtumine lõppes ringkäiguga lasteaias, nii et kõik huvilised saaksid tutvuda Lindakivi Lasteaia erirühmades loodud õpi- ja kasvatuskeskkonnaga.

Iga kogemus on väärtuslik. Ootame uusi kohtumisi!