Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Värvirõõmus vastlapäev

Värvirõõmus vastlapäev

22. veebruaril toimus meie lasteaias äge ja meeldejääv laat, millest võttis osa kogu meie Lindakivi lasteaia pere!

Vastlapäevale pühendatud üritus algas hommikul meie lasteaia hoovis. Õues kõlas kaunis muusika, lapsed laulsid laule ja mängisid ringmänge nii eesti kui ka vene keeles. Eriti silmapaistvaks said lõbusad mängud muinasjutulise tegelasega –  Lumememmega. Talvised meelelahutused on alati laste lemmikud, seega me kelgutasime, suusatasime, uisutasime, mängisime lumepalle. Iga lasteaiarühm sai Lumememmest seiklusmängu ülesanded. Lapsed sooritasid neid suure vaimustusega, seega said kõik oma ülesannetega ilusasti hakkama. Läbitud seiklusmängu eest sai iga rühm endale ka autasu – kaunilt pakitud magusad pannkoogid ja vastlakuklid.
Samuti osalesid vastlapäeval lastevanemad. Õhtul toimus õues vastlalaat, kus müüdi lastevanemate poolt tehtud vastlatoite. Lisaks pakuti erinevaid maiustusi ning sooja teed. Sõbraliku õhkkonna lõid laadal rõõmsad laulud ja hoogsad tantsud koos lastevanematega. Kohalviibijatel oli hinges soe tunne ning peaaegu kõigil oli juba kevadine meel. Laadalt saadud tulu läheb aga heategevuse tarbeks.
Kuna meid on lasteaias palju, siis toimusid terve nädala vältel iga päev Eesti Vabariigi 105. aastapäevale pühendatud üritused. Siiski leidsime aega ka vastlapäeva pidulikuks tähistamiseks ja laada korraldamiseks. Meil toimus äge ja meeldejääv laat, millest võttis osa kogu meie Lindakivi lasteaia pere!