Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Meie tegemised

Meie tegemised


                                                                                                                                                                                                                                                       LOGO.jpg

Mai 2024
 

Üritus  Kuupäev  Vastutav
Emadepäev
9.00 - 3.rühm
10.00 - 2.rühm
07.05 muusikaõpetaja
rühmade õpetajad
Emadepäev
9.00 - 6.rühm
10.00 - 9.rühm
08.05
 
muusikaõpetaja
rühmade õpetajad
Emadepäev
9.10 - 9.rühm
09.05 muusikaõpetaja
9.rühma õpetajad
Emadepäev/ Lõpupidu
9.15 - 1., 11., 12.rühm
15.05
muusikaõpetaja
rühmade õpetajad

 
Lastevanemate koosolek
17.00
15.05 7.rühma õpetajad
Lõpupidu
10.30 - 5.rühm
17.05 muusikaõpetaja
5.rühma õpetajad
Lastevanemate koosolek
17.00
17.05 8.rühma õpetajad
Lastevanemate koosolek
17.00
21.05 3.rühma õpetajad
Lastevanemate koosolek
17.00
21.05 11.rühma õpetajad
Lastevanemate koosolek
17.00
22.05 1.rühma õpetajad
Lastevanemate koosolek
17.00
22.05 12.rühma õpetajad
Lastevanemate koosolek
17.00
23.05 2.rühma õpetajad
Lastevanemate koosolek
17.00
23.05 6.rühma õpetajad
Lõpupidu
10.30 - 10.rühm
24.05 muusikaõpetaja
10.rühma õpetajad
Lastevanemate koosolek
17.00
24.05 9.rühma õpetajad
Lastevanemate koosolek
17.00
24.05 4.rühma õpetajad

Lastevanemate koosolekud

kuu jooksul rühmade õpetajad
Temaatiline nädal „Lasteaia sünnipäeva nädal“ 22. – 26.04 õppealajuhataja
lasteaia personal
Lasteaia territooriumile õppeaia rajamine
 
kuupäev täpsustatakse lasteaia pere
Arenguvestlused lastevanematega kuu jooksul rühmade õpetajad


 

Aprill 2024
 

Üritus  Kuupäev  Vastutav
Temaatiline päev „Erinevate sokkide päev“ 01.04 rühmade õpetajad
„Mesilase Miti raamatutaru" projektis osalemine“
01.04 – 12.04
 
3.rühma õpetajad
9.rühma õpetajad
Lastevanemate koosolek
17.00
03.04 5.rühma õpetajad
XV Lasnamäe Linnaosa vene õppekeelega lasteaedade etlemiskonkursis „Eesti keele kaunis kõla“ osalemine
Lindakivi Kultuurikeskus 10.00
04.04
J.Maslennikova / A.Mjagkova
 
Pildistamine Romb Photo OÜ
9.00
09.04 õppealajuhataja
rühmade õpetajad
(v.a sõimerühmad)
7.rühma teatrietendus „Punamütsike“
9.10 – 6., 9.rühm
09.04 muusikaõpetaja
7.rühma õpetajad

Õppeekskursioon „Eesti kirjanikud lastele“ Laagna raamatukokku
10.00

10.04 5.rühma õpetajad
Tasandusrühmade "Vikerkaar - 2024" muusikafestivalis osalemine
11.00 Lindakivi Kultuurikeskus
10.04 muusikaõpetaja,
tasandusrühmade õpetajad,
logopeedid
Keskkonna teemaline etendus "Sinitriibuline Unistus" 
10.00 – 5., 6., 7., 9., 10.rühm (info võib muutuda)
11.04 õppealajuhataja
rühmade õpetajad
„Mesilase Miti raamatutaru" projektis osalemine“ 15.0426.04 4.rühma õpetajad
10.rühma õpetajad
Muuseumitund "Koolitund 1910"  Eesti Vabaõhumuuseumis
10.00
16.04 5.rühma õpetajad
Temaatiline nädal „Lasteaia sünnipäeva nädal“ 22. – 26.04 õppealajuhataja
lasteaia personal
Nutiktoriin qr-codidega lastele ja lastevanematele "Lasteaia ajalugu" 22. – 26.04 õppealajuhataja
Ühisüritus „Lasteaia sünnipäev“ lastevanematega 24.04 õppealajuhataja
lasteaia personal
Lasnamäe Lasteaedade teatevõistluste päev 2024
9.30 või 11.30 
Lasnamäe Kergejõustiku hall
24.04 10.rühma õpetajad
Muuseumitund "Rõõm"  Lastemuuseumis Miiamilla
9.30
24.04 12.rühma õpetajad
Muuseumitund "Rahvalikud mängud / Mänguprogramm" Eesti Vabaõhumuuseumis
10.00
30.04 10.rühma õpetajad
Nutitegevus Tallinna Läänemere Lasteaias projekti „Tore koos mänguhoos“ ja nutikuu raames
11.00
30.04 5.rühma õpetajad
Arenguvestlused lastevanematega kuu jooksul rühmade õpetajad





Märts 2024
 

Üritus  Kuupäev  Vastutav
"Rohejaht" kampaanias osalemine 03.01 – 01.03 õppealajuhataja
rühmade õpetajad
„Mesilase Miti raamatutaru" projektis osalemine“
19.02 – 01.03
 
1.rühma õpetajad
7.rühma õpetajad
Õppetund "Minu raha" Tallinna Ettevõtluskülas
10.00
04.03 5.rühma õpetajad
„Mesilase Miti raamatutaru" projektis osalemine“ 04.03 – 15.0 8.rühma õpetajad
11.rühma õpetajad
Muuseumitund „Linnaloodus“ Eesti Loodusmuuseumis
10.00
05.03 11.rühma õpetajad
Muuseumitund „Linnaloodus“ Eesti Loodusmuuseumis
11.00
12.03 7.rühma õpetajad
Pildistamine Foto Story OÜ
9.00
13.03 õppealajuhataja
Pildistamine FPS OÜ
9.00
15.03 õppealajuhataja
Laste antropomeetriliste andmete mõõtmine 11.03 – 22.03 õppealajuhataja,
rühmade õpetajad
Temaatiline päev „Emakeelepäev“
Luuletusevestjate konkurss (Konkursi „Eesti keele kaunis kõla“ eelvoor) sõnakunsti kuu raames - 5., 7., 10.rühm
14.03 õppealajuhataja
A.Mjagkova / J.Maslennikova/ J.Shebin
„Mesilase Miti raamatutaru" projektis osalemine“ 18.0329.03 5.rühma õpetajad
12.rühma õpetajad
Muuseumitund „Kevadlinnud“ Eesti Loodusmuuseumis
10.50
19.03 7.rühma õpetajad
#EduInnolab Liikuri Roboaia (Tallinna Liikuri Lasteaed) „Doktor Valus-On“ online mängus osalemine
10.00
Zoom
21.03 10.rühma õpetajad
Muuseumitund „Lihavõtted“ Eesti Vabaõhumuuseumis
10.00
26.03 5.rühma õpetajad
MTÜ Draakonipesa etendus „Umka - jääkarupoeg“
9.45 – 1, 2., 3., 11., 12.rühm     venekeelne etendus
10.45 – 5., 6., 7., 9.rühm          eestikeelne etendus
27.03 õppealajuhataja
muusikaõpetaja
rühmade õpetajad
Muuseumitund „Filmi sisse minek“ Filmimuuseumis
10.00
27.03 10.rühma õpetajad
„Miniaed aknalaual“ - kevadine seemnete külvamine ja taimede kasvatamine rühmades aknalauadel kuu jooksul rühmade õpetajad
Anketeerimine „Lastevanemate rahulolu“ kuu jooksul direktor
Anketeerimine „Personali rahulolu“ kuu jooksul direktor
Arenguvestlused lastevanematega

 
kuu jooksul rühmaõpetajad



Jaanuar 2024

Üritus  Kuupäev  Vastutav
"Rohejaht" kampaanias osalemine 03.01 – 01.03 õppealajuhataja
rühmade õpetajad
Ühisüritus „Hüvasti, jõulupuu!“
9.00 – 1., 3., 6., 10., 11., 12. rühm
10.00 – 2., 5., 7., 9. rühm
09.01
 
muusikaõpetaja
rühmade õpetajad
Teematiline päev „Kuuse hüvastijätmine“
rühmades
10.01
rühmade õpetajad
Ilmarine teatri etendus „Jänku kuuseke“
15.15 – 2., 3., 6., 9.rühm
10.01 õppealajuhataja,
muusikaõpetaja,
rühmade õpetajad
Vladimir Ignatovi esinemine programmiga
15.15 – 1., 5., 7., 10., 11., 12.rühm
07.01 õppealajuhataja,
muusikaõpetaja,
rühmade õpetajad
Anketeerimine „Lapse rahulolu“ 15.01 – 25.01 õppealajuhataja,
rühmade õpetajad
Muuseumitund "Koolitund 1910" Eesti Vabaõhumuuseumis
10.00
23.01 10. rühma õpetajad
Temaatiline nädal „Digikoristusnädal“
Rohelise kooli Digikoristusnädalas osalemine
Temaatiline päev “Digitaalne koristuspäev“ üle-eestiline digikoristuspäeva raames
22. - 28.01

26.01
õppealajuhataja,
lasteaia personal
Arenguvestlused lastevanematega

 
kuu jooksul rühmaõpetajad




Detsember 2023

Üritus  Kuupäev  Vastutav
Temaatiline päev Jõulupuu kaunistamise päev 01.12 rühmade õpetajad
Kelgutamine Kivila pargis
11.30
07.12
 
5. rühma õpetajad
Heategevuslik jõululaat
16:00
11.12 õppealajuhataja
rühmade õpetajad
Lasteteatri Rõõmulill etendus „Uskumatud juhtumised päkapikukülas“
15.15 – 5., 7., 10. rühmad
13.12 õppealajuhataja,
muusikaõpetaja
Muuseumitund Jõulud  Eesti Vabaõhumuuseumis
9.30
14.12 5. rühma õpetajad
Jõulupidu
9.00 - 2.rühm
10.00 - 3.rühm
18.12 muusikaõpetaja,
rühmade õpetajad
Muuseumitund Jõulutoimetused talus  Rannarahva muuseumis
10.00
18.12 1. rühma õpetajad
Jõulupidu
9.00 - 8.rühm
9.45 - 4.rühm

15.00 – 7.rühm
16.00 – 5.rühm
19.12 muusikaõpetaja,
rühmade õpetajad
Muuseumitund Jõulud  Eesti Vabaõhumuuseumis
11.00
19.12 10.rühma õpetajad
Temaatiline nädal „Piparkookide nädal“ (küpsetamine, kaunistamine) Traditsioonidekuu raames 18.12 - 22.12 õppealajuhataja,
rühmade õpetajad
Jõulupidu
15.00 - 1., 11., 12.rühm
16.00 - 10.rühm
20.12
muusikaõpetaja,
rühmade õpetajad
Jõulupidu
9.00 - 9.rühm
10.00 - 6.rühm
21.12 muusikaõpetaja,
rühmade õpetajad
Temaatiline päev „Pidžaamapäev“ 28.12 õppealajuhataja
5. ja 10.rühma õpetajad
Arenguvestlused lastevanematega
v.a. sõimerühmad
 
kuu jooksul rühmaõpetajad
Laste arengu hindamine
1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12.rühmad
kuu jooksul rühmade õpetajad



November 2023

Üritus  Kuupäev  Vastutav
„Mesilase Miti raamatutaru" projektis osalemine 30.10 - 11.11
 
9. rühma õpetajad
12.rühma õpetajad
Peotantsuringi tutvustustegevus kõikidele rühma lastele
9.15 – 9.30 – 6.rühm
9.35 – 9.50 – 7.rühm
01.11 õppealajuhataja
rühmade õpetajad
Koolitus lasteaia töötajatele „Tuleohutuse koolitus“ teooria
13.00 – 14.30 – 25 töötajat
01.11 majandusjuhataja
Muuseumitund Mardipäev Eesti vabaõhumuuseumis
10.00
01.11 10. rühma õpetajad
Koolitus lasteaia töötajatele „Tuleohutuse koolitus“
teooria + kustutusharjutus
13.00 – 15.30 – 25 töötajat kuulavad teooriat ja
kõik töötajad teevad kustutusharjutust
02.11 majandusjuhataja
Temaatiline nädal „Nädal isaga“
Osaleb 1., 5., 6., 7., 9., 10., 11., 12.rühm
06.11 - 10.11 rühmade õpetajad
Muuseumitund Mardipäev Eesti vabaõhumuuseumis
10.00
07.11 5. rühma õpetajad
Üritus „Mardipäev“
09.00 – 7., 10.rühm
10.00 – 5.rühm + Mahtra lasteaed ("Tore koos mänguhoos" projekti raames)
12.00 – 1., 11., 12.rühm (koolieelikud)
10.11 eesti keele õpetaja,
eestikeelsed õpetajad,
muusikaõpetaja,
rühmade õpetajad,
õppealajuhataja
Etendus „Tulipunane lilleke“
15.15 – 1., 5., 7., 10., 11., 12. rühm
15.11 õppealajuhataja
„Mesilase Miti raamatutaru" projektis osalemine 13.11 - 24.11
3. rühma õpetajad
10.rühma õpetajad
Pildistamine - Fotopluss 16.11 õppealajuhataja
Tuleohutusalane koolitus lastele „Tulest targem“
9.00
17.11 õppealajuhataja
5. ja 10.rühma õpetajad
Rahvusvahelisele Lastepäevale pühendatud Maria Vereteniini pidulikul
kontserdil osalemine

11.00
20.11 muusikaõpetaja
tasandusrühmade õpetajad
Pildistamine – Romb photo OÜ 23.11 õppealajuhataja
Ülelinnaline spordihommik
8.00 - 9.00
23.11 rühmade õpetajad
Muuseumitund „Sammal "Sammalhabe"“ Eesti Loodusmuuseumis
10.30
28.11 7. rühma õpetajad
Üritus „Kadripäev“
09.00 – 7., 10.rühm
10.00 – 5.rühm ?
12.00 - 1., 11., 12.rühm (koolieelikud)
24.11 eesti keele õpetaja,
eestikeelsed õpetajad,
muusikaõpetaja,
rühmade õpetajad,
õppealajuhataja
Ühisüritus „Kadripäev“ Tallinna Mahtra Lasteaias
"Tore koos mänguhoos"
projekti raames

9.45
28.11 eesti keele õpetaja

 
Arenguvestlused lastevanematega
v.a. sõimerühmad
 
kuu jooksul rühmaõpetajad
Temaatiline päev Jõulupuu kaunistamise päev 01.12 rühmade õpetajad




Oktoober 2023

INFO UUENDATAKSE
 

Üritus Kuupäev Vastutav
"Mesilase Mitti raamatutaru" projekti raames
Laagna raamatukogust toodud raamatute lugemine
02.10 - 13.10 2.rühma õpetajad
7.rühma õpetajad
Pildistamine 06.10 õppealajuhataja
Ilmarine teatri etendus "Ahvikese seiklused"
15.15 - 5., 6., 7., 10. rühmad

16.00 – 1., 3., 9., 11., 12.rühmad
11.10
õppealajuhataja
muusikaõpetaja
 
"Mesilase Mitti raamatutaru" projekti raames
Laagna raamatukogust toodud raamatute lugemine
16.10 - 27.10 5.rühma õpetajad
11.rühma õpetajad
Sügispidu
9.00 – 6.rühm

10.00 – 9.rühm
16.10 muusikaõpetaja
rühmade õpetajad
Sügispidu
9.00 – 1.rühm

10.00 – 11.rühm
17.10 muusikaõpetaja
rühmade õpetajad
Sügispidu
9.00 – 2.rühm

10.00 – 3.rühm
18.10 muusikaõpetaja
rühmade õpetajad
Sügispidu
9.00 – 12.rühm

10.00 – 7.rühm
19.10 muusikaõpetaja
rühmade õpetajad
Sügispidu
9.00 – 5.rühm

10.00 – 10.rühm
20.10 muusikaõpetaja
rühmade õpetajad
"Mesilase Mitti raamatutaru" projekti raames
Laagna raamatukogust toodud raamatute lugemine
30.10 - 11.11 9.rühma õpetajad
12.rühma õpetajad


Mai 2023

Üritus Kuupäev Vastutav
„Mesilase Miti raamatutaru" projektis osalemine“ 02.05 - 14.05
1.rühma õpetajad
6.rühma õpetajad
„Buratino“ teatrietenduse vaatamine Lasnamäe Põhikoolis
10.00
05.05 tasandusrühmade õpetajad
Kevadpidu
9.00 - 9.rühm
10.00 - 6.rühm
09.05 muusikaõpetaja,
rühmade õpetajad
Kevadpidu
9.00 - 7.rühm
10.00 - 10.rühm
10.05 muusikaõpetaja,
rühmade õpetajad
 
Lastevanemate koosolek
17.00
10.05 12.rühma õpetajad
Kevadpidu
9.00 - 5.rühm
11.05 muusikaõpetaja,
5.rühma õpetajad
Tallinna Tondiraba Huvikoolis toimuval Emadepäeva kontserdil esinemine
10.00
12.05 muusikaõpetaja,
8.rühma õpetajad
Kevadpidu
9.15 - 1.rühm
10.15 - 11.rühm
16.05 muusikaõpetaja,
rühmade õpetajad
Lastevanemate koosolek
17.00
16.05 6.rühma õpetajad
Lõpupidu
11.00
17.05 muusikaõpetaja,
8.rühma õpetajad

 
Lastevanemate koosolek
17.30
17.05 7.rühma õpetajad
Kevadpidu
9.30 - 12.rühm
18.05 12.rühma õpetajad
Lõpupidu
11.00
19.05 muusikaõpetaja,
3.rühma õpetajad
Lastevanemate koosolek
17.00
19.05 2.rühma õpetajad
Lastevanemate koosolek
17.00
23.05 5.rühma õpetajad
Teatrietendus „Nukumeistri külas“
15.15 – 3., 5., 7., 8., 10.rühm
24.05 õppealajuhataja
Lastevanemate koosolek
17.15
24.05 10.rühma õpetajad
Lastevanemate koosolek
17.00
25.05 9.rühma õpetajad
Koolivalmiduskaartide täitmine kuu jooksul õppealajuhataja
Arenguvestlused lapsevanematega vastavalt reg.lehele rühmade õpetajad



Aprill 2023

Üritus Kuupäev Vastutav
Rahvusooperi Estonia „Balletilugu“ haridusprojektis osalemine
9.30
03.04
10.rühma õpetajad
Tasandusrühmade "Vikerkaar - 2023" muusikafestivalis osalemine

10.30
05.04 muusikaõpetaja,
tasandusrühmade õpetajad,
logopeedid
#EduInnolab Liikuri Roboaia (Tallinna Liikuri Lasteaed) „Doktor Valus-On“ online mängus osalemine
Zoom
10.00
06.04 8.rühma õpetajad
 
Ekskursioon Tallinna Trammidepoose
9.00
10.04 3.rühma õpetajad
Muuseumitund "Rahvalikud mängud" Eesti Vabaõhumuuseumis
11.00
12.04 11.rühma õpetajad
Õppetund „Leiutajaks sündinud“ PROTO avastustehases

10.00
14.04 5.rühma õpetajad
Teatrietendus „Nukumeistri külas“
15.15 – 3., 5., 7., 8., 10.rühm
19.04 õppealajuhataja
 
„Buratino“ teatrietenduse vaatamine Lasnamäe Põhikoolis
10.00
20.04 õppealajuhataja
tasandusrühmade õpetajad,
logopeedid
Robotite võistlus Tallinna Liikuri Lasteaias

11.00
26.04 3.rühma õpetajad
Mobiilne orienteerumine „Oleme Eesti looduse sõbrad“
Nutikuu raames

10.00
kuupäev täpsustatakse õppealajuhataja
 
Temaatiline päev „Lasteaia sünnipäev“ 26.04 õppealajuhataja
muusikaõpetaja,
rühmade õpetajad
Koolivalmiduskaartide täitmine kuu jooksul õppealajuhataja
Arenguvestlused lapsevanematega vastavalt reg.lehele rühmade õpetajad


 

 

Lehekülge haldab:

Natalja Tihomirova,

Tallinna Linnamäe Lasteaia õppealajuhataja
6372 984; [email protected]

Viimati muudetud 13.05.2024