Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Tallinna Lotte Lasteaia rühmade info

Roosi rühm Roosi.jpg  6-7.aastased lapsed

Õpetajad: Heidi Luiga    heidi.luiga@lotte.edu.ee

                  Illika Lõhmus   illika.lohmus@lotte.edu.ee

Õpetaja abi: Aita Vildersen  aita.vildersen@lotte.edu.ee

roosid@lotte.edu.ee

 

Alberti rühm   2-3.aastased lapsedlottemaa-albert.jpg

Õpetajad:  Moonika Kesa    moonika.kesa@lotte.edu.ee

                    Eveli Kanep    eveli.kanep@lotte.edu.ee

Õpetaja abi:  Eve Tosvel   eve.tosvel@lotte.edu.ee

albertid@lotte.edu.ee

 

Oskari rühm   3-4.aastased lapsed

lottemaa-oskar.jpg

Õpetajad:  Berit Põldmaa     berit.poldmaa@lotte.edu.ee

                   Piret Burmeister    piret.burmeister@lotte.edu.ee

Õpetaja abi: Liia Luik   liia.luik@lotte.edu.ee

oskarid@lotte.edu.ee

 

Bruno rühm   4-5.astased lapsedlottemaa-bruno.jpg

Õpetajad:  Reet Servinski     reet.servinski@lotte.edu.ee

                  

Õpetaja abi: Ljubov Hmelnitskaja  

ljubov.hmelnitskaja@lotte.edu.ee

brunod@lotte.edu.ee

 

Lotte rühm   3-5.aastased lapsed

lottemaa-lotte.jpg

Õpetajad:  

Assistent:  Inna Nazarets

lotted@lotte.edu.ee

 

Anna rühm   5-7.aastased lapsedlottemaa-anna.jpg

Õpetajad: Liina Nurmis    liina.nurmis@lotte.edu.ee

                   

Õpetaja abi: Eve Pikkoff  eve.pikkoff@lotte.edu.ee

annad@lotte.edu.ee

 

Pipo rühm (mängu- ja arendusring)   2-3.aastased lapsedPipo.jpg

Õpetaja:  

Assistent: Ariana Limberg   ariana.limberg@lotte.edu.ee

Õpetaja abi: Jana Belik  jana.belik@lotte.edu.ee

 

Liikumisõpetaja: 

Muusikaõpetaja:  

 

 

 

 

Viimati muudetud 08.08.2022