Liigu sisu juurde
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Helkurloomade jaht 2023 “LUHA OLÜMPIA TULEDE SÄRAS!”

Helkurloomade jaht 2023 “LUHA OLÜMPIA TULEDE SÄRAS!”

Teisipäeval, 21. novembril olid kõik meie pered oodatud osalema Luha lasteaia ülemajalisel kogupere õueüritusel Helkurloomade jaht 2023 "LUHA OLÜMPIA TULEDE SÄRAS!”.

Oli taas aeg otsida välja taskulambid ja seada sammud helkurloomade jahile! „Helkurloomade jaht“ on Luha lasteaias traditsiooniks juba aastaid. Lapsed koos vanematega läbivad õhtupimeduses meie õuealal erinevaid tegevuspunkte, milliste leidmiseks on vaja taskulampide abiga leida üles HELKURLOOMAD ja täita rajapass.
Seoses sellega, et käesolev õppeaasta on Tallinna Haridusameti poolt välja kuulutatud keele-ja kultuuri aastaks ning novembrikuu maailmahariduse kuuks oli tänavuse helkurloomade jahi läbivaks teemaks olümpiamängud, millised ühendavad ja kutsuvad kokku erinevaid maailma rahvaid ja kultuure.
Helkurloomade jahil 2023 “LUHA OLÜMPIA TULEDE SÄRAS” läbisid lapsed koos vanematega tegevuspunkte, mille loomisel said ürituse eestvedajad inspiratsiooni olümpiamängude spordialadest – vehklemine, jooks, jalgpall, kaugushüpe, kettaheide, võimlemine, hoki, tõstmine ja korvpall.

Meeleoluka ja õpetliku ürituse üks eesmärkidest oli ka tuletada kõigile meelde, et pime aeg on käes ning helkurid on hädavajalikud!
Pärast raja läbimist ootasid kõiki „helkuroomade jahtijaid“ soe tee ja maitsvad küpsised. Iga laps sai pingutuse eest ka diplomi.
Oli vahva ja õpetlik kogupereüritus!