Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Loodus- ja keskkonnahoiu teema-aasta üritused Luha lasteaias. Märts - jäätmete kuu.

Loodus- ja keskkonnahoiu teema-aasta üritused Luha lasteaias. Märts - jäätmete kuu.

Märtsikuu oli Loodus- ja keskkonnahoiu teema-aasta raames Jäätmete kuu. Luha lasteaias oli tähelepanu suunatud prügi sorteerimisele ning puhta joogivee olulisusele. 

22.03 tähistasime ülemaailmset veepäeva, kus kõik rühmad valisid etteantud maitsete seast oma rühma maitsevee lemmiku. Lastele pakuti apelsini, kurgi, ananassi, sidruni maitselist vett ning lisaks ka maitsestamata vett. Seejärel sai iga laps valida oma lemmiku. Rühma lemmikuks osutus kõige rohkem hääli saanud maitse. 
Luha lasteaia laste lemmikmaitsed:
Nupsudel apelsinimaitseline

Summajatel sidrunimaitseline
Särtsudel kurgimaitseline
Patsupaidel sidrunimaitseline
Miksitajatel ananassimaitseline
Naksidel kurgimaitseline
2023 Veepäev.png

Õpetajate etendus "Prügi-Rille õnnetu lasteaiapäev!" 
Teema-aasta Jäätmete kuu raames valmis ka õpetajate etendus "Prügi-Rille õnnetu lasteaiapäev!". Etendust pidid õpetajad lastele etendama märtsikuu lõpus, kuid õpetajate haigestumise tõttu jõudis see lasteni 21. aprillil.
Etenduses oli muutunud meie lasteaia maskott Tille-Rille Prügi-Rilleks, sest lasteaia õuealal oli hooletu möödakäija tõttu kõik prügi  laiali loobitud. Õuealal mänginud lapsed Eleri ja Eliise ei pannud alguses palli mängides prügi tähelegi, kuni kohtasid Prügi-Rillet, kes lastele prügiga juhtunud loo ära rääkis. Lapsed olid kiirelt valmis Prügi-Rillet aitama ning prügi kokku koguma aga oh üllatust - lapsed said teada, et prügi peab ka sorteerima! Prügi-Rille õpetas lapsi prügi sorteerima ning koos koristatigi lasteaia õueala puhtaks. Prügi-Rille muutus taas Tille-Rilleks ning oli laste poolt pakutud abi eest väga tänulik! 
Etendus lõppes väikeste vaatajate suure aplausiga. Lastel oli tore vaadata oma õpetajaid etenduses näitlejatena mängimas.

2023 Õpetajate etendus.png