Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Luha lasteaia laste kunstinäitus Tallinna Haridusametis

Luha lasteaia laste kunstinäitus Tallinna Haridusametis

Alates 14. detsembrist on Tallinna Haridusameti I korruse koridoris võimalik nautida Tallinna Luha Lasteaia 2-7 aastaste laste kunstitööde näitust.

Meie nooremad kunstnikud - Nupsud, Särtsud ja Summajad annavad meile võimaluse nautida nii väikeseid vahvaid hiirekesi, kolme põrsakest, siilikesi, lumesadu, graafilisi lehekesi kui ka sügisvärvides puid.
Suurem osa laste töödest valmis aga laste omaloominguna erinevaid muusikapalu kuulates.  Hiljem lapsed jutustasid, millised kujutluspildid neil muusikat kuulates tekkisid ja sõnastasid ise oma loovatele töödele väga loovad pealkirjad nagu näiteks „IGAVENE PILDI ÕITSENG“;  „MUUSEUMI ILUDUS: LAUD KÜÜNLAGA, KALAKONDID, PÄIKE, PILVED JA VIKERKAAR TAEVAS NING PUU“; „TITANIC MÖÖDA MURU VÄLKU LÖÖB“; „PILVED, PUUD JA PORTAAL“…


Muusikaõpetaja juhendamisel:
  • 5-6 aastaste PATSUPAIDE lapsed maalisid kuulates  C. Saint-Saënsi muusikapala „Akvaarium“  tsüklist „Loomade karneval“.
  • 6-7 aastaste NAKSIDE rühma lapsed maalisid kuulates H. Elleri muusikapala "Kodumaine viis".
  • 6-7 aastaste MIKSITAJATE rühma lapsed maalisid kuulates A. Pärdi muusikateost  "Peegel peeglis".
Loovtegevuste läbiviimise kaudu toetame meie laste ettevõtlikkuspädevuse kujunemist. Näitusel on võimalik teha sissekandeid meie külalisraamatusse. Näitus on avatud kuni 30. jaanuarini 2023.

Näitust tutvustav video Youtube keskkonnas„Kunstitöö on ikkagi tema looja sõrmejälg. Selle eest ei pääse. Iga sõna, iga tegu on seesama sõrmejälg…“
Arvo Pärt