Liigu sisu juurde
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Traditsiooniline sügisene spordipäev Luha lasteaias

Traditsiooniline sügisene spordipäev Luha lasteaias

Esmaspäeval alanud spordinädal lõppes reedel, 29. septembril lasteaia õuealal läbiviidud sügisese spordipäevaga. Lapsed said ürituse vältel nautida imeilusat sügisilma, panna end proovile erinevates liikumistegevustes ja otsida ning leida vastuseid ka põnevatele mõistatustele.
Liikumisõpetaja Kerstin andis alustuseks kõigile lastepärase ülevaate mihklipäeva kommetest ja seejärel jaotusid lapsed viide meeskonda. Meie liigirikas õueala andis võimaluse erinevad tegevuskeskused siduda erinevate puudega - kastani, tamme, vahtra, kase ja kuusepuuga. Lahendades tegevuskeskuses iga puu kohta käiva mõistatuse, said lapsed teada ka selle puu rahvapärase nimetuse. Peale mõistatuse lahendamist tuli lastel avada ümbrik, milles olevas kirjas oli kirjeldatud, millist sportlikku tegevust lastel seejärel sooritada tuli. Valikutes oli slaalomi läbimine, kastanimunadega täpsusviske viskamine, kasekulli mängimine, kõndimine või jooksmine vahtranina ninaotsas
 ning palliplatsil tammetõrudest suure ringi kujundamine ja oskajatel ka tamme nimetuse tõrudest kirjutamine. Tegutsemist ja lusti jagus nii suurtele kui väikestele.

2023.09.29 Spordipäev2.jpg