Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Uudised

Täpsem otsingLihtsam otsing
Lume väljavedu Nõmmel_autor Einar tamm.jpg

Tallinnas algas lume väljavedu

Kestva lumesaju tõttu on Tallinna liiklusolud jätkuvalt keerulised. Lumekoristus ja libedusetõrje kestavad ööpäevaringselt ning linnas alustati ka lume väljaveoga. Prognoosi kohaselt on järgnevate päevade jooksul oodata täiendavat lumesadu. Raskete ilmaolude tingimustes palutakse linlastel varuda aega liiklemiseks ja võimalusel kasutada ühistransporti.

Tallinnas on oodata tihedat lume- ja lörtsisadu

Ilmaprognooside kohaselt on kolmapäeva õhtutundidel oodata Tallinna piirkonnas sademeid, ööl vastu neljapäeva võib lumelörtsina sadada üle 10 cm märga lund, neljapäeval on oodata vihma. Reedest kolmapäevani lumesajud jätkuvad ning temperatuur langeb miinuskraadidesse, kohati on oodata alla 10 külmakraadi. Teeolud muutuvad keeruliseks ning kõnni- ja sõiduteedel püsib libeduse oht!

Tallinn hoiatab: täna õhtul on oodata talviseid liiklusolusid

Ilmaprognoosi kohaselt on ilmastikuolud täna ja homme heitlikud, Tallinna piirkonnas võib pärastlõunane vihmasadu kulmineeruda öise lörtsisajuga, 0-kraadi läheduses õhutemperatuur võib põhjustada külmumist ja libedust reedehommikusel tipptunnil. Linna lepingupartnerid tegelevad libeduse ennetamisega ja on kõrgendatud valmisolekus muutuvatele ilmaoludele reageerimiseks, kuid ettevaatlik tuleb siiski olla kõigil liiklejatel. Libeduse- ja lumesaju olukorras suverehvidega liiklemine on äärmiselt ohtlik!