Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Lasteaiast lahkumine

Lasteaiast lahkumine

Lapse lasteaiast väljaarvamiseks esitab vanem lasteaia direktorile avalduse(.pdf), mille saab ka direktori käest kas paberkandjal või e-posti teel. Avaldus esitatakse hiljemalt kaks nädalat enne lapse lahkumist ja selles märgitakse lapse lasteasutusest lahkumise täpne kuupäev. Laps arvatakse lasteasutuse nimekirjast välja direktori käskkirjaga.

Avaldus esitada digitaalselt allkirjastatuna e-posti aadressile: 

[email protected] 

Lapse lasteaiast lahkumisel on vanem kohustatud tasuma vanema poolt kaetava osa kuni lapse lasteasutusest väljaarvamise kuupäevani.

Lasteasutuse direktoril on õigus laps lasteasutusest välja arvata, kui vanem (või hooldaja) ei ole tasunud vanema osa kahe kuu jooksul maksetähtajast.

Esmalt teavitab lasteasutuse direktor vanemat võlgnevusest kirjalikult ning lepib kokku täiendava tähtaja võla tasumiseks. Juhul kui vanem ei ole tasunud võlgnevust peale direktoriga kokku lepitud täiendava tähtaja möödumist, arvab direktor lapse lasteasutusest välja.

Alus: Tallinna Linnavalitsuse määrusest 27.detsember 2006a. nr 109 "Laste koolieelsesse lasteasutusse vastuvõtu ja sealt väljaarvamise kord". 

 

Lehekülge haldab:

Elen Kõima, direktor

Tel 656 14 69, e-post: [email protected]

Viimati muudetud 21.02.2024