Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Personal

 

Juhtkond

  Elen Kõima

  direktor

  s. 8. september

  direktor@magda.edu.ee

  Terje Reedla

  direktori asetäitja maj alal

  s. 18. juuli

  Terje.Reedla@magda.edu.ee

  Karina Tammeri  direktori asetäitja õppe- ja kasvatustöö alal s.11.juuli   Karina.Tammeri@magda.edu.ee   

Õpetajad

 

Katrin Leetna

Muumide õpetaja

s.1. märts

  Katrin.Leetna@magda.edu.ee

Ingrid Saar

Puhhide õpetaja

s. 27. märts

  Ingrid.Saar@magda.edu.ee

Marit Aus

Puhhide õpetaja

s. 8. detsember  

  Marit.Aus@magda.edu.ee

Liilia Kotkas

Muusikaõpetaja

s. 17. november

  Liilia.Kotkas@magda.edu.ee
 

Ilona Aigro

Liikumisõpetaja s. 5. november

 Ilona.Aigro@magda.edu.ee

Liina Käärik

Mutionude õpetaja

s. 18. aprill

  Liina.Kaarik@magda.edu.ee

Maria Arikainen 

Sipsiku õpetaja

s. 6. aprill

  Maria.Arikainen@magda.edu.ee

Relika Lupp Krõlli õpetaja s 8. juuni

Relika.Lupp@magda.edu.ee

Ülle Utsal

Pöial-Liisi õpetaja

s. 27 aprill

  Ulle.Utsal@magda.edu.ee

Uve Kõiv

Pöial-Liisi õpetaja    

s. 01. juuni

  Uve.Koiv@magda.edu.ee

Pille Jänes

Mutionude õpetaja

s. 11. nov

  Pille.Janes@magda.edu.ee

     

      

 

Õpetaja abid

Lii       

Puhhi õpetaja abi                                           

s. 5. aprill        

Annely 

Krõlli õpetaja abi

s. 8.dets

Kylliki

Sipsiku õpetaja abi

s. 02. juuli

   

Anu

Muumide õpetaja abi

s. 31. juuli

 

Tugipersonal

Tatjana Rumjantseva

 kokk

  s. 28. detsember

Julia Rumjantseva

 kokk

  s. 27. juuli

 

 

 

Viimati muudetud 01.07.2022