Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Tallinna Magdaleena Lasteaia rühmad 2021/2022 õppeaastal

Lasteaias on 6 rühma.

Hommikune valverühm asub Muumi rühmas: avatud 7:00-7:30

Õhtune valverühm kell 18:00-19:00 on  liikuv 4 rühmaruumi vahel (Mutionu, Pöial-Liisi, Puhh,Krõll). Graafik leitav Eliisist ja rühmadest.

 

Sipsik (sõimerühm, 1,5-3 aastased lapsed); 

Õpetajad:

Maria Arikainene Maria.Arikainen@magda.edu.ee

Õpetaja abi: Kylliki Laks

Rühma tööaeg 7:30- 18:00

Rühma tel: (+372) 53618199

Infovahetus toimub läbi Eliis keskkonna

Muumid (liitrühm, 2-7 aastased lapsed) 

Õpetajad:

Katrin Leetna Katrin.Leetna@magda.edu.ee

Heli Kuusmik Heli.Kuusmik@magda.edu.ee

Õpetaja abi: Anu Mäe

Rühma tööaeg 7:00 - 18:00

Rühma tel: (+372) 53081293

Infovahetus toimub läbi Eliis keskkonna

 

Krõll (aiarühm, 3-4 aastased lapsed)

Õpetajad:

Relika Lupp Relika.Lupp@magda.edu.ee 

Õpetaja abi: Annely Sinimaa

Rühma tööaeg 7.30 - 18.00

Rühma tel: (+372) 53461950

Infovahetus toimub läbi Eliis keskkonna

 

Puhh (aiarühm, 4-5 aastased lapsed) 

Õpetajad:

Ingrid Saar Ingrid.Saar@magda.edu.ee

Marit Aus Marit.Aus@magda.edu.ee

Õpetaja abi: Lii Pennonen

Rühma tööaeg 7:30 - 18:00

Rühma tel:  (+372) 53232786

Infovahetus toimub läbi Eliis keskkonna

 

Mutionu (aiarühm, 5-6 aastased lapsed)

Õpetajad:

Pille Jänes Pille.Janes@magda.edu.ee

Liina Käärik Liina.Kaarik@magda.edu.ee

Õpetaja abi: Piret Sireli

Rühma tööaeg 7.30 - 18.00

Rühma tel:  (+372) 53425413

Infovahetus toimub läbi Eliis keskkonna

 

Pöial - Liisi  (aiarühm, 3-5 aastased lapsed)

Õpetajad:

Ülle Utsal Ulle.Utsal@magda.edu.ee

Uve Kõiv Uve.Koiv@magda.edu.ee

Õpetaja abi: Mare Vagula

Rühma tööaeg 7:30 - 18:00

Rühma tel: (+372) 53064360

Infovahetus toimub läbi Eliis keskkonna

 

Lehekülge haldab:
Elen Kõima, direktor
6561469; direktor@magda.edu.ee

 

Viimati muudetud 28.07.2022