Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Tallinna Magdaleena Lasteaia sündmused

Õppeaasta ürituste info 2021/2022 õppeaastal

MAI - keskkonnakuu / JUUNI

 Kevadpeod:

   E 2. mai, kell 17.00
T 3. mai, kell 17.00
K 4.mai, kell 16.00
N 5. mai, kell 16.00
R 6. mai, kell 17.00
E 9. mai kell 15:30

   

   Krõlli rühm
   Mutionu rühm
   Pöial-Liisi rühm
   Muumi rühm
   Puhhi rühm
   Sipsiku rühm

16. - 20. mai

Ameerika nädal

R 20. mai

Muumide lõpureis (Rakvere)

R 27. mai

Muumide lõpupidu

K 1. juuni

Õuepäev

K 8.juuni 9:15

Rannapäev

APRILL - südamekuu

R 01.04

Naljapäev

K 06.04

Südame matk südamekujuliselt

K 13.04

Mölkky võistlus Magdaleena/Haraka La  (Muumid), Haraka lasteaias.

T 19.04

Salatipäev

E 25.04

Euroopa sündmus (Krõll)

K 27.04

Austraalia sündmus (Mutionu)

R 29.04

Volbri tähistamine

MÄRTS - vitamiinikuu

T 01.03

Vastlapäeva tähistamine (rühmad + Ilona)

01.-31.03

Vaimse tervise vitamiinikuu: Iga nädal nipid koos lastega tegutsemiseks ja enda toetamiseks.

N 3.03,

Muumi rühm: Õppekäik Filmimuuseumisse "Filmi sisse minek".

E 14.03

Emakeelepäev

E 21.03

Tähistame kevade saabumist - värviliste paelte sidumine õunapuu okstele 

T 22.03

Aafrika teemapäev (Pöial-Liisi)

N 24.03

Jaapani teemapäev (Puhh)

VEEBRUAR - olümpiakuu

T 01.02

Kelgutamine Nõmmel - Mutionu, Muumi, Pöial-Liisi, Puhh

T 08.02

Uisuhommik Tondirabas kell 10:00, Muumi rühma suured lapsed.

P 13.02

Suusabuss lasteaias, kell 12:00, eelregistreerimisega 5-7-aastased lapsed

N 17.02

Eestvedaja: Muumid – Sõbrapäev (Lõuna-Ameerika)

E 21.02

Vabariigi aastapäeva tähistamine

T 22.02

Talvine spordipäev-taliolümpia + sünnipäev

JAANUAR - tervislik toitumine

3.01.-31.01

Ühise retsepitraamatu loomine (1-3 retsepti rühmast)

3.01.-31.01

Köögi-ja puuviljade kuivatamine- teeme ise tervislikud snäkid

17.01-31.01

PRIA: Idude kasvatamine – salatite valmistamine

19.01

Smuutipäev

24.01-31.01

PRIA: Suvised maitsed – jäätise valmistamine ja pannkookide küpsetamine

24.01-28.01

Sipsik: Põhja-Ameerika

DETSEMBER - puhkus ja uni

K 1.12

Pidžaamapidu

E 6.12

Advendihommik: Päkapikkude matk õues

T 7.12

Pildistamine (rühmad – Muumi, Mutionu, Sipsik)

K 8.12

Pildistamine (rühmad – Krõll, Puhh, P-L)

E 13.12

Advendihommik: Piparkookide küpsetamine

T 14.12
Kell 9.45

N 16.12
Kell 11.30
R 10.12
Kell 9.30

Jõulupeod:
Krõll, Puhh, Mutionu, Pöial-Liisi jõuluhommik Rõõmulille lasteteatri jõuluetendusega õues + Jõuluvana.
Muumi rühma jõulupidu saalis

Sipsiku jõuluhommik Jõuluvanaga rühmas

E 20.12

Advendihommik: Jõulumuinasjutt

23.12-31.12

Mängude nädal 

NOVEMBER – märkamine ja heaolu

Laste ühisüritused:

T 02.11

Helkurid väravatele

K 10.11
kell 8:30

Isadepäeva tähistamine
kõik v.a sõim

K 10.11
kell 16:00

Isadepäeva tähistamine
Sipsik (sõim)

T 09.11

Marditrall (Mutionu)

R 19.11

Meestepäeva tähistamine stiilipeoga „Poisid!“

N 25.11

Kadripidu (Muumid)

E 29.11

1. advendi tähistamine – jõuluvalguse süütamine

Õppeaasta ürituste plaan on pidevalt täienev   

Viimati muudetud 04.05.2022