Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Tallinna Magdaleena Lasteaia tunnustused

Tallinna Magdaleena Lasteaia tunnustused

„Kuu haridusjuht“ ja „Kuu haridustegu“ on tunnustused, mis võimaldavad Tallinna Haridusameti töötajatel märgata ja esitada häid juhte ning silmapaistvaid haridustegusid tunnustamiseks.

2018

Tallinna Lasteaed Südameke, Tallinna Unistuste Lasteaed, Tallinna Magdaleena Lasteaed, Tallinna Kiisa Lasteaed, Kadrioru Lasteaed - 18. septembril toimus koostöös Tallinna Lasteaias Südameke erinevate kultuuride mängupäev, mille raames esitasid lapsed erinevate rahvaste tantse, laule ja luuletusi.

2020

Elen Kõima, Tallinna Magdaleena Lasteaed

Läbimõeldud ja tasakaaluka juhtimistegevuse eest lasteaias gripikarantiini perioodil ning eriolukorras tehtud töökorraldused ja rühmade taasavamised.

2021

Tallinna Magdaleena Lasteaia osalemine annetuskampaanias "Toome ära"

Lasteaia personal ja pered osalesid Uuskasutuskeskuse annetuskampaanias "Toome ära!". Koguti  tarbetult seisma jäänud riided, ehted, lauanõud, väike elektroonika, mänguasjad, lilled jms. Uuskasutuskeskuse kaudu oli hea võimalus anda asjadele uus võimalus ja säästa sellega keskkonda ning aidata abivajajaid.

ProgeTiigri programmi taotlusvooru edukas läbimine (Lasteaed Päikene, Tallinna Arbu Lasteaed, Tallinna Järveotsa Lasteaed, Tallinna Lasteaed Kraavikrõll, Tallinna Lasteaed Mudila, Tallinna Lasteaed Pallipõnn, Tallinna Lille Lasteaed, Tallinna Läänemere Lasteaed, Tallinna Magdaleena Lasteaed, Tallinna Tihase Lasteaed, Tallinna Tähekese Lasteaed, Tallinna Vormsi Lasteaed)

Haridus- ja Noorteamet tunnustas toetuste maksmisega ProgeTiigri programmi raames süsteemse ja jätkusuutliku IT-oskuste (programmeerimine, robootika, digimeedia jms) õppe arendamine haridusasutustes.

Viimati muudetud 21.02.2024