Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Projektõpe "Suukool võitleb suukollidega"

  Projektõppes "Suukool võitleb suukollidega" osales meie majast kolm rühma.

Mesimummud osalesid projektõppes 5 kuu kestel: novembrist märtsini. Lastele oli see aeg huvitav, pakkudes neile nii avastamis- ja uurimisrõõmu, tekitades ning kinnistades häid harjumusi tervisliku toitumise ja suuhügieeni osas.

Meie projektõppe lõimisime erinevate ainevaldkondadega nagu keel ja kõne, matemaatika, kunst ja mängulised tegevused. Kuna meie lapsed on vanuses 5-6 aastased, siis tundsid nad suurt huvi Hambahalja tegevuse vastu.

Kuna keegi küll päriselt Hambahaldjat näinud ei ole, siis meil see õnnestus. Kuulasime muinasjuttu ja püüdsime salapärase haldja ka pildile. Igapäevaste tegevuste hulka kuulus hambapäeviku täitmine. Pesime koos S.Rästa "Hambapesulaulu" saatel hambaid, mängisime toredat hambamängu ja mis põhiline, õppisime ära 5 kuldreeglit, mida meie hambad vajavad.

Projektõppe lõpuks köitsime kõik tööd kokku ja nii valmis lapse enda raamat "Minu hammas ja tema sõbrad".

Sipelgate ja Siilikeste rühmad osalesid   01. oktoobrist 2021.a.-31. märtsini 2022.a . ka samas projektis.  Nendes rühmades täideti  igapäevaselt  hambapesupäevikut. Loodame, et lastele jäid meelde need 5 suukollide võitmise reeglit ja  nad ei unusta oma hammaste eest hoolitsemist!

Projekti lõppedes said osalejad kingituseks tänukirjad ja hambaharjad.

Pildid