Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Männiku lasteaeda vastuvõtt

Männiku lasteaeda vastuvõtt

 

Lasteaiakoha taotlemise võimalused:

  • Lasteaiakoha taotlemiseks (järjekorda panemiseks) tuleb vanemal ID kaardiga siseneda Tallinna Hariduse isedeeninduskeskkonda  ning teha enda poolt soovitud lasteaedade valikud, kuhu laps järjekorda panna.

  • Tallinna linna munitsipaallasteaeda võib kohta taotleda kui lapse ja vähemalt ühe lapsevanema elukoht on rahvastikuregistri andmetel Tallinn.

  • Vastuvõtu taotlemisel märgitakse kuni 3 lasteasutuse valikut, tehes igasse lasteaeda eraldi taotlused. Hiljem on lapsevanemal võimalik oma tehtud taotlusi näha, muuta ja kustutada.

  • Valitud lasteaia vaba koha olemasolul saab vanem koheselt kinnitada lasteaiakoha soovi.

  • Kui vanem soovib lasteaiakohta tulevikus või puudub hetkel konkreetses lasteaias vaba lasteaiakoht, on võimalus näha oma lapse paiknemist ja liikumist lasteaiakoha taotlejate nimekirjas. Vabad kohad

  • Lasteaiakoha valikute osas ei moodustata pingerida, vaid kõik valikud on võrdse kaaluga.
  • Taotlus esitatakse ühe valitud lasteasutuse direktorile koha peal või e-postiga, taotluse võib täita ka valitud lasteaias direktori vastuvõtul. 

Lasteaiarühmade komplekteerimine toimub 1. maist kuni 15. augustini, kuid vabade kohtade olemasolul võetakse lapsi lasteasutusse kogu aasta kestel.  

 

Lapse lasteaeda vastuvõtu avaldus. Avalduse saab saata digitaalselt allkirjastatuna lasteaia e-postile  või tuua see isiklikult lasteaia direktorile. Avalduse leiad siit

 

Vastavalt Tallinna Linnavalitsuse määrusele võetakse vabade kohtade olemasolul lasteasutusse lapsi väljastpoolt Tallinna linna haldusterritooriumi lapse elukohajärgse valla- või linnavalitsuse ja haridusameti vahel sõlmitud lepingu alusel.

 

Laste koolieelsesse lasteasutusse vastuvõtmise ja sealt väljaarvamise kord.

 

Siit leiad kasulikku teavet lapse lasteada panekul.

 

 

 

 

Viimati muudetud 21.02.2024