Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Männiku lasteaia toiduraha

Männiku lasteaia toiduraha

Lasteaia rekonstrueerimise ajal on toitlusteenuse osutajateks asenduspindadel: 
Tallinna Lasteaed Nõmmekannike: Baltic Restaurants Estonia AS
Tallinna Lasteaid Pallipõnn ja Suur-Ameerika 35: P. Dussmann Eesti OÜ
Tallinna Lasteaed Kikas: Tüdrukud OÜ


  • Toidukulu sõimerühmaealisele 1,5-3 aastasele lapsele 2,75 eurot päev, millest vanem maksab 0,00 eurot päev
  • Toidukulu aiarühmaealisele 3-7 aastasele lapsele 3,26 eurot päev, millest vanem maksab 0, 20 eurot päev

Tallinna linna koolieelses munitsipaallasteasutuses käiva lapse toidukulu katmise piirmäär on alates 1. jaanuarist 2024:  sõimerühmaealise lapse 2,75 eurot päevas ja lasteaiarühmaealise lapse toidukulu katmise piirmäär on 3,05 eurot päevas. Piirmäära ulatuses katab linn ainult Tallinna elanike laste toidukulu (elukohana on Eesti rahvastikuregistrisse kantud Tallinna linn). Tallinna Linnavolikogu 07.09.2017 määrusele nr 17 Tallinna linna koolieelsetes munitsipaallasteasutustes käivate laste toidukulu katmise tingimused ja kord  vastavalt kaetakse toidukulu lasteasutuses käival lapsel, kelle elukohana on Eesti rahvastikuregistrisse kantud Tallinna linn.

Tallinna Linnavalitsuse  06.12.2023 määrus nr 31 "Tallinna linna koolieelsete munitsipaallasteasutuste laste toidukulu katmise piirmäära kehtestamine" 

Lapse toidukulu päevamaksumus on lasteasutuse hoolekogu otsustatud ja direktori kinnitatud toidukulu maksumus, mis sisaldab hommiku- ja lõunasöögi ning õhtuoote maksumust. Kui lasteasutuse direktori kinnitatud toidukulu päevamaksumus on linnavalitsuse kehtestatud piirmäärast suurem, katab vahe lapsevanem igakuise arve alusel, mis esitatakse arvestuskuule järgneval kuul.
 

Viimati muudetud 21.02.2024