Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Sarikapidu

Sarikapidu

Tallinna Männiku Lasteaed saab olema esimene kaasaegsetele nõuetele vastav basseiniga lasteaiahoone Nõmme linnaosas. 60aastane endine lasteaiahoone lammutati ning selle asemele kerkib uus, energiasäästlik ja väga lapsesõbralik hoone.
Fund Ehitus OÜ ehitab väikestele tallinlastele 10-rühmalise võimalusterohke lasteaia, kus põnevust ja tegutsemislusti saavad lapsed nautida nii toas kui õues. Lasteaed saab kaks avarat saali, huviklassid, talveaia ja palju muud põnevat. Rekreatsiooni- ehk puhkealale luuakse lastele erinevaid tegevuspesasid. Laste arengu igakülgseks toetamiseks rajatakse ruumid tugispetsialistidele. Uues majas on arvestatud ka liikumisraskustega lastega ning neile on loodud kõik vastavad tingimused lasteaiaelust osavõtuks.
Erilahendusena valmib hoovialale uhke, modernne laululava, kus saab läbi viia õueüritusi ja kontserte. Sisehoovi rajatakse lastele liikluslinnak, staadion ning talverõõmude nautimiseks kelgumägi.  Keskkonnateadlikkuse tõstmiseks ja rohelise mõtteviisi edendamiseks saavad kõik rühmad õppeaeda istutuskastid.
Uus lasteaiamaja on investeering lastesse, nende õnneliku lapsepõlve ja kaasaegse õpikeskkonna tagamiseks.