Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Heategevuslik teatripäev Pirita Vaba Aja keskuses

Reedel, 15. aprillil 2016 toimus Pirita Vaba Aja Keskuses Heategevuslik teatripäev, kus koguti raha heategevusprogrammile "Märka ja aita!".

Selle aasta Heategevuslik teatripäev sündis kolme Pirita linnaosa lasteaia koostöös - Pirita Lasteaed, Pirita Kose Lasteaed ja Merivälja Lasteaed. Seega publikul oli võimalus näha kolme väga eripalgelist lasteetendust.

Esimesena esinesid Pirita Kose Lasteaia lapsed Maasika rühmast, keda juhendasid Reeli Meiel, Sille Vahtramäe ja Anu Kaldjärv. Lapsed esitasid etenduse "Hans ja Grete". Klassikaline muinasjutt, mille sisu oli natuke kohandatud tänapäevasemaks. Ega iga päev räppivat nõida ju ei kohta.

Teisena astusid lavale maavälised olendid Pirita Lasteaiast, kes tulid Karikakra rühmast Viive Essa, Esta Ivaski, Heili Heinaste ja Pille Kivikanguri juhendamisel. Esitamisele tuli etendus "Õnne planeet". Õnne planeedi elanikud uurisid maad ning loodavad väga, et ka meie saame sama õnnelikuks nagu nemad.

Kolmandana esinesid Merivälja Lasteaia lapsed Nublu rühmast Annika Rimm, Sirje Randmäe, Erik Kösteri ja Laura Talvingu juhendamisel. Seekord õppisime selgeks koos Mõmmiga P- ja B-tähe etendusega "Mõmmi ja aabits".

Etenduste vahepeal tehti virgutusharjutusi ning tantsiti koos.
Täname kõiki vahvaid esinejaid ning nende juhendajaid!
Etendusega ja külaliste abiga koguti 160 eurot "Märka ja aita!" heategevusprogrammi toetuseks.
Täname kõiki pealtvaatajaid suure aplausi ning piletite ostmise eest!