Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Kristiine linnaosa tantsupäeval toetati abivajavaid lapsi

26. aprillil 2016 korraldasid Kristiine linnaosa lasteaiad koostöös linnaosavalitsusega traditsioonilise tantsupäeva „Võlu oja“, mille raames koguti heategevusprogrammi „Märka ja aita!“ toetuseks 274 eurot.

Tallinna Tööstushariduskeskuses esinesid õpetajate poolt seatud tantsunumbritega linnaosa üheteistkümne lasteaia lõpurühmade lapsed.
Meeleolukat etendust juhtis ürituse maskott Kriss-sass-saaa! Ta elab Kristiine võlumetsas, kus õitseb palju kannikesi, kullerkuppe ja teisi lilli. Puud on täis linnupesi, kus tihased, harakad ja vindid hoogsalt askeldavad. Puu all rajab oma käike mutionu ja lepatriinusid on nii palju, et neid võib maasikatega segamini ajada. Selles muinasjutus ehitati maja, tantsiti twisti ja läti rahvatantsu, kohal olid nõiad ning vihmaloitsijad, lasti liugu ja kuulati ojavulinat.
Tantsudele elasid aktiivselt kaasa nii lapsed, õpetajad kui lapsevanemad. Toreda numbriga esinesid ka Linnupesa lasteaia naisliikujad. Ürituse lõpetuseks lauldi koos ühislaul „Olla koos“ ja Kristiine linnosavalitus jagas tunnustusi ning maiustusi osalejatele.
Külastajatel oli võimalus lunastada tantsupäeva kava heategevuseks mineva sümboolse vabatahtliku summaga, mis läks annetusena „Märka ja aita!“ fondi.