Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Muumipere Lastesõime heategevuslik jõululaat

7. detsembril 2015 toimus Muumipere Lastesõimes meeleolukas jõululaat, mille käigus koguti heategevusprogrammile "Märka ja aita!" kõikvõimaliku laadakauba müügiga kokku 272,02 eurot.

Muumipere Lastesõim korraldas 7. detsembril vahva jõululaada, millest võtsid osa nii sõime töötajad, lapsevanemad kui ka külalised väljastpoolt Muumipere. Näiteks külastasid laata naabersõime ja –lasteaia õpetajad, kes samuti oma meisterdamistöödega kaubavalikusse panustasid.
Laadalt sai endale soetada erisugust käsitööd alustades heegeldatud mütsidest, kootud kinnastest, sallidest ja sokkidest kuni õmmeldud poistelipsude ja pajalappideni välja. Lisaks muidugi ohtralt jõulukaunistusi ja -kaarte, küünlaid ning kõiksugu muid iluasjakesi. Lapsevanemad olid tublisti küpsetanud – sõim pakkus kohapeal maiustamiseks pirukaid, küpsiseid, muffineid ja kooki.
Valikus olid ka ühe sõimerühma laste poolt valmistatud võileivad. Kiirelt osteti ära isetehtud piparkoogitaignad ning erinevad hoidised. Oli ta siis suur või väike, igaüks leidis endale midagi meelepärast, ning lahkus laadalt naeratusega.

Täname kõiki jõululaata panustajaid ja osalejaid väga vahva ürituse eest!