Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Tallinna Liikuri Lasteaed kutsub koguma mänguasju Vapruse kastikestesse

Tallinna Liikuri Lasteaed kutsub koguma mänguasju Vapruse kastikestesse

Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liit korraldab 29. novembrist 3. detsembrini 2019 mänguasjade kogumist Vapruse kastikestesse. Tallinna Liikuri Lasteaed otsustas anda oma panuse ning kutsub ka kõiki teisi Vapruse kastikeste komplekteerimisel osalema.

Vähihaiged lapsed teevad oma ravi jooksul läbi mitmeid ja mitmeid ebameeldivaid protseduure, olgu selleks nõelatorge või lambiga kurgu vaatamine. Et haigel lapsel oleks kergem seda kõike taluda, on haiglas suureks abiks Vaprusekastid. Nendes kastides peidab end valik mänguasju, mille hulgast iga väike patsient saab peale protseduuri edukat läbimist omale meelepärase valida.

Sobivad uued ja väikelastele ohutud mänguasjad, näiteks mudelautod, lennukid, „My little pony“ ponid, väikesed Legod, väikesed beebimänguasjad, mõistatus-, osavus- ja loogikamängud jne.

Seoses laste nõrgenenud immuunsusega ei sobi neile tuua mänguasju ja esemeid, mis on olnud kasutusel, kergesti purunevad, torkivad või torkavad.

Vapruse kastikese kogumispunkt asub Тallinna Liikuri Lasteaia metoodikakabinetis (Liikuri 9), see on avatud esmaspäevast reedeni 8.00-10.00 ja 15.00-16.30 (tel 6352468, 6352575). 

Jelena Lofitskaja, Tallinna Liikuri lasteaia õppealajuhataja