Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Lasteaias töötavad

0978.jpg

Andekas ja loominguline kollektiiv:

 

Lasteaia töötajad:

Logopeed Kristi Käärik - kristi.kaarik@meelespea.edu.ee

Muusikaõpetaja Aire Sibbul - aire.sibbul@meelespea.edu.ee

Liikumisõpetaja Anneli Lõokene - anneli.lookene@meelespea.edu.ee

Kunstiõpetaja Rosi Rawat - rosi.rawat@meelespea.edu.ee

Ujumisõpetaja Inna Adami - inna.adami@meelespea.edu.ee 

Eripedagoog Mari-Liis Mägi mari-liis.magi@meelespea.edu.ee   

Rühmade personal:

Mõmmikud (sõime rühm, A-korpus I. korrus) 

õpetaja Julia Prohhorova

õpetaja assistent Kelly Ventsel

õpetaja abi Viktoria Mokhonko

Pesamunad (sõime rühm, B-korpus I. korrus)  

õpetaja Marina Nuia

õpetaja Milja Lilleväli

õpetaja abi Ele Agu

Jänkukesed (sõime rühm, B-korpus I. korrus)

õpetaja Eveli Rüütel

õpetaja Reet Raudsepp

õpetaja abi Tetiana Demchyk

Naksitrallid (sobitusrühm, A-korpus I. korrus)

õpetaja Anneli Aasamets

õpetaja assistent Angela Lage

õpetaja abi Aina Peterson

Pokud (sõime rühm, A-korpus I. korrus)

õpetaja Viktoria Tutuko

õpetaja Karina Mihkelson

õpetaja abi Anni Mänd

Päikeselapsed (aiarühm, A-korpus II.korrus)

õpetaja Mari-Liis Mägi

õpetaja assistent Kadri Võsa

õpetaja abi  Maia Meženina

Kuldkalakesed (aiarühm, A-korpus II.korrus)

õpetaja Alice Kliemesch

õpetaja assistent Carmen Laos

õpetaja abi Natalja Stepanova

Mesimummid (aiarühm, A-korpus II.korrus)

õpetaja Cärol Kralla

õpetaja Ulvi Pai

õpetaja abi Angelika Paesalu

Lepatriinud (aiarühm, A-korpus II.korrus)

õpetaja Dagmar Lehis

õpetaja assistent Tetiana Klymenko

õpetaja abi Ülle Järvela

Naerulinnud (aiarühm, B-korpus II.korrus)

õpetaja Marika Juus

õpetaja Monika Katsev 

õpetaja abi Ene Alamaa

Sipsikud (aiarühm, B-korpus II.korrus)

õpetaja Ester Klaaser

õpetaja Birgit Pinka

õpetaja abi Rea Mägi

Õiekesed (aiarühm, B-korpus II.korrus)

õpetaja Kadri Karm

õpetaja Egle Kaljuste

õpetaja abi Kristi Roosavalt

Pererühm (aiarühm, B-korpus II.korrus)

õpeteja Marleen Brikkel

õpetaja Maarika Jõemets

õpetaja abi Liudmyla Gramiak

Õpetaja abi basseinis:

Tatjana Bauman

Köögi personal:

Kristine Klettenberg

Anna Martõnova

Mari Rebane

Majahoidja: Oleg Aksjonov

Juhtkond:

direktor Kristina Märks

õppealajuhataja Ülle Pais

Viimati muudetud 08.08.2022