Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Aasta Haridusasutuse Keskkonnakäpp 2022 on Tallinna Meelespea Lasteaed

Aasta Haridusasutuse Keskkonnakäpp 2022 on Tallinna Meelespea Lasteaed

Pühapäeval, 12.06.2022, tunnustati Keskkonnaministeeriumi vastuvõtul Tallinna Loomaaia keskkonnahariduskeskuses Keskkonnakäpa konkursi tänavusi võitjaid, nende hulgas Tallinna Meelespea Lasteaed.

Tänavusel Keskkonnakäpa konkursil sai Tallinna Meelespea Lasteaed suure üllatuse osaliseks kui saadi peaauhind lausa kahes kategoorias: 

💚“Haridusasutuse Keskkonnakäpp 2022” ja “Rahva lemmik 2022” Tallinna Meelespea Lasteaia putukate aasta lasteaias. Kokkuvõtet meie putukate aastast saab vaadata Rohelise Kooli konverentsil esitatud presentatsioonist.

Kantslerisõnul saab keskkonnahoid alguse just laste harimisest. Samas on lastel suur mõju ka vanematele. Teadlikkuse tõstmine aga ei toimu üleöö, mistõttu on järjepidev töö äärmiselt tähtis. “Näeme kümne aasta pärast, kuidas avaldavad tulevaste täiskasvanute käitumisele mõju tänased keskkonnateadlikkuse tegevused koolides ja lasteaedades,” sõnas Keskkonnaministeeriumi kantsler Meelis Münt. “Seetõttu on niisugused konkursid, kus tunnustatakse toredaid algatusi, väga olulised.”

Sel aastal paistis nomineeritud projektide silma sarnane fookus: taaskasutuse ja keskkonnasäästlikkuse edendamine. Mitmed koolid ja lasteaiad rajasid oma aia või võtsid eesmärgiks korrastada jäätmete liigiti kogumise süsteemi.
Rohkem pilte leiab SIIT
Palju õnne ka teistele võitjatele 🐾