Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Haabersti lasteaedade "HEA INIMESE GALA 2023"

Haabersti lasteaedade "HEA INIMESE GALA 2023"

Neljapäeval, 11.mail toimus Tallinna Meelespea Lasteaias traditsiooniline Haabersti lasteaedade 5.-6. aastaste laste esmaabi võistlus „HEA INIMESE GALA“.

Esmaabi võistlus toimus juba 17. korda ning võistlusel  osalesid  väärtuskasvatuse õpetust saanud 5.-6. aastased Tallinna Meelespea ja  teiste Haabersti lasteaedade lapsed. Igast lasteaiast oli kohal kuueliikmeline võistkond, kelle ülesandeks oli  osutada esmaabi kolmes erinevas olukorras: elustamine, trauma ning verejooks. Kõik väikesed esmaabi andjad olid väga tublid ning teenisid auga välja  medali ja lastepärase esmaabi käsiraamatu. Samuti sai iga Haabersti lasteaed endale unikaalse esmaabi õppekohvri, mis valmis Tallinna Meelespea Lasteaia eestvedamisel. Sama õppekohvri saavad teisedki pealinna lasteaiad maikuu jooksul ning üks komplekt jõuab Tartu lasteaeda.  Hea Inimese Galale oli kutsutud ka Ukraina suursaadik Eesti Vabariigis Marjana Betsa, kes aitab 70 õppekomplekti  üle anda Ukraina lasteaedadele.
Üritust oli kajastamas „Tallinna uudised“, kus Tallinna Meelespea Lasteaia direktor Kristina Märks ning väärtuspõhise esmaabi metoodika autor Margit Pärn tutvustasid antud õppemetoodikat ja esmaabi õppekohvrit lasteaedadele. Videoklippi saab vaadata SIIT.
Täname kõiki, kes aitasid kaasa ürituse korraldamisel, läbiviimisel ja toetamisel! Suur kummardus õpetajatele, kes valmistasid lapsed ette esmaabi võistluseks.  Eriti suur tänu kõikidele väikestele elupäästjatele, kes on omandanud oskused, kuidas vajadusel kaaslast aidata.

Video „Hea Inimese Galast“ asub SIIN.
HEA INIMESE GALA BLOGI

PILDIGALERII