Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Kuldkalakesed külastasid Hellerkantri Huskyparki

20.detsembril seadsid Kuldkalakesed sammud Raplamaal asuvasse Huskyparki.

Külmal detsembrikuu hommikul oli rühm elevust ja ootusärevust täis. Kauaoodatud reis oli lõpuks käes, mil Kuldkalakesed saavad kohtuda päris ehtsate kelgukoertega. Sõit oli pikk, aga seda suurem oli rõõm kui nägime bussiaknast välja vaadates tuuleveskit, mis tähistas, et olime jõudnud õigesse kohta – Huskyparki. 

Kuldkalakesi võttis vastu rõõmsameelne Jõulumemm, kes tutvustas meile meie päevakava ning juhendas, kuhu me täpselt minema pidime. Algus tehtud, suundusime indiaani püstkotta, mille lähedal tervitas meid uudishimulik hobune. Iga laps sai anda suksule maiustamiseks porgandit ning seejärel astusime hubasesse püstkotta, kus praksuva lõkke ääres rääkis Jõulumemm meile kelgukoertest. Kuldkalakesed said teada kuidas kelgukoertega ohutult tutvust teha ning mil moel saame ka neile pakkuda maitsvat jõulumaiust. 

Kuldkalakestel kujunes päev väga tegusaks. Lapsed said tutvust teha kelgukoertega, rüübata hubases tarekeses maitsvat piparmünditeed, süüa viineripirukaid ja krõbistada magusate piparkookidega. Samuti said lapsed sõita jõulutraktori järelkärus, mis oli elamus omaette, sest paljud lapsed polnud varem traktorit nii lähedalt näinudki.

Päev lõppes sellega, et lapsed said esitada õpitud jõululuuletust ning Jõulumemm premeeris Kuldkalakesi ühe maitsva kommipakiga. Aitäh Jõulumemmele ja kõigile osalejatele toreda päeva eest!