Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Pokude esimene videokõne Horvaatia lastega 2019

Pokude esimene videokõne Horvaatia lastega 2019

Pokudel oli põnev esimene videokõne Horvaatia lastega Zagrebist rahvusvahelise projekti "Say Hello to the World" raames.

Projekti eesmärk on õppida tundma erinevaid kultuure ja traditsioone. Projektiga ühinedes arendavad lapsed oma loovust ja omandavad teadmisi mängides, tantsides, lauludes, joonistades jne.

Esimesel kohtumisel said lapsed tuttavaks. Igal lapsel oli võimalus öelda oma nimi ja vanus. Lastele meeldis rääkida mikrofoniga ja lehvitada oma uutele sõpradele. Meie esimese kohtumise teemkas oli "This is my"- "See olen mina". Horvaatia lapsed laulsid meile laulu karudest, kus tutvustati oma karu ja räägiti kehaosadest. Pokud lugesid uutele sõpradele  luuletuse "Silm, silm, nina, suu..." ning koostöös valmis ka plakat, kuhu lapsed kleepisid inimese näole puuduvad osad. Tutvustasime lastele kehaosade nimetusi ja hääldamist eesti keeles ning nemad meile horvaatia keeles:  Nina- Nos; Silm- Oko; Kõrvad- Uši; Suu- Usta. Nii tore on tutvuda teise riigi lastega, keelega ja kultuuriga . Ootame põnevusega järgmist kohtumist! :)​

 

 

Rohkem pilte leiab siit.