Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Projekt "Say hello to the world": Mina ja mu lasteaed

Projekt "Say hello to the world": Mina ja mu lasteaed

7.märtsil toimus Mesimummide taaskordne kohtumine sõpradega Horvaatiast Väikese Männi lasteaiast. Järjekorras kolmas, ehk keskmisele sõrmele suunatud teema käsitles lasteaeda.

Teema raames rääkisime lastega palju nii oma rühmast kui ka lasteaiast üldiselt - milliseid tegevusi siin tehakse, kes on lasteaiale olulised inimesed, milliseid rühmi peale meie lasteaias veel on jne. Loomulikult sai kõik oluline ja põnev ka üles pildistatud.
Videokõne ajal tutvustasid sõbrad Jaanimardikate rühmast meile oma lasteaeda ning nende tegevusi. Lastele see väga meeldis, kuna leidsime sealt palju sarnasusi ja juba tuttavaid tegevusi. Suurimaks erinevuseks peeti basseini ja ujumistegevuse olemasolu. Meie näitasime neile aga hoopis enda kunstitööd, kus samuti kõik vahvad tegevused välja toodud. Lõpetuseks viisime läbi ka toreda mängu, kus mõlema rühma lapsed said õpetaja ütluse peale otsida rühmast konkreetseid esemeid - midagi sinist, midagi, millega saab joonistada ning mõni vahva raamat. Mäng võeti mõlemal pool hästi vastu ning kõik tahtsid enda leitut ka teistele näidata.