Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Spetsialistide nädala kava 2023-2024

Spetsialistide nädala kava 2023-2024

 

Muusika tunnid eesti keeles koos eesti   keele õpetajaga

Ujula/sauna

Liikumine

Logopeedi töö                   

Ringid

Esmaspäev

9.05-9.20 Helesinine lill (rühm)
9.30 9.55 Roosa lill
10.00 – 10.25 Roheline lill

 

Liikumine
(spordisaalis või õues)
11.25 - 12.25  Lilla lill

 

 

Logopeed Natalja
8.45-15.45 - I korpus
Logopeed Aljona
8.30-13.00-I korpus
Logopeed Oksana
II korpus 7.30-9.00, 13.00-18.00 

I korpus
15.30 -16.00 Inglise k/k.

II korpus
16.05 – 16.35 Inglise k/k. Sinine lill, Punane lill
16.30 - Karatee-DO

Teisipäev

 9.00 – 9.20 Kollane lill (rühm)
9.35 – 10.00 Punane lill
10.15 – 10.45 Lilla lill (saalis)
11.15 – 11.40 Sinine lill

Liikumine
9.00-9.30 Punane lill

Ujumine
9.45 – 11.00
Sinine lill

11.00 – 12.30 Lilla lill

Logopeed Natalja
8.45-17.30 I korpus
Logopeed Aljona
8.30-18.00 I korpus
Logopeed Oksana
7.30-12.00 II korpus

I korpus
15.30 -16.00
Inglise k/k

II korpus
16.05 – 16.35 Inglise k/k Sinine lill; Punane lill  

Kolmapäev

9.00-9.20 Helesinine lill (rühm)
9.30 9.55 Roosa lill
10.00 – 10.25 Roheline lill

Liikumine
9.00-9.25 Kollane lill

Ujumine
10.10-11.00 Roheline  ja Roosa  lill
Liikumine
(spordisaalis või õues)10.15-11.15 Sinine lill

Logopeed Natalja
13.00-17.30 Ikorpus
Logopeed Aljona
8.30-15.00-Ikorpus
Logopeed Oksana
II korpus
7.30 – 09.00,
13.00 -18.00  

I korpus
11.00 -11.45 
Teatriring
15.30-16.00 Inglise k/k.Lilla lill

II korpus
16.05 – 16.35 Inglise k/k. Sinine lill; Punane lill

Neljapäev

9.00-9.20 Kollane lill (rühm)
9.30-9.55 Sinine lill
10.00-10.25 Punane lill
12.00-12.30 Lilla lill (rühm)

Liikumine
9.00-9.30 Sinine lill

Ujumine
9.45
 - 11.00 Kollane lill 
11.00 – 12.20
Punane lill

Logopeed Natalja
8.45-17.30 I korpus
Logopeed Aljona
8.30-15.00  I korpus
Logopeed Oksana
7.30-12.00 II korpus

 

I korpus
14.45-15.30-Teatriring
15.30-16.00
Inglise k/k.Lilla lill
II korpus
15.30-16.15-Teatriring

16.05 – 16.35 Inglise k/k. Sinine lill; Punane lill

Reede

Muusikateraapia

9.00 - 10.00 Roosa lill 
 (individuaal teraapia)

10.05 - 11.05 Roheline lill (rühma teraapia)

SAUN  II korpus

10.00- 10.35  Sinine lill
10.40- 11.15 Kollane lill
11.20- 11.55
Lilla lill
12.00-
12.30 Punane  lill

Liikumine (spordisaalis või õues)10.15-11.15 Punane lill 

Logopeed Natalja
8.45-14.45 I korpus
Logopeed Aljona
8.30-13.00  I korpus
Logopeed Oksana
7.45-12.00 II korpus

9.40 -10.40 Tantsuring

16.30- Karate-DO 

 

Viimati muudetud 21.02.2024