Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Kevad on käes

Neljapäeval 13. aprillil 2023 kell 16.00 toimus Põhja-Tallinna Valitsuse laval laste loomingu X. juubelifestival "KEVAD ON KÄES"🌞! Kutsutud olid kõik Põhja-Tallinna lasteaiad.
Saalis kogunenud lasteaedade pedagooge, lapsi ja korraldajaid tervitas Põhja Tallinna Linnaosavanem Manuela Pihlap. Oma emotsionaalse, mängulise tervitussõnavõtuga julgustas Linnaosavanem lapsi, soovis edu esinemisetel ja aukülalisena avas festivali.
Festivalist osalesid järgmised Põhja-Tallinna Linnaosa lasteaiad: Lastesõim Päkapikk, Kalamaja Lasteaed, Tallinna Kelmiküla lasteaed, Pelguranna Lasteaed, Lasteaed Kajakas, Lasteaed Mesipuu, Sitsi Lasteaed, Lasteaed Rukkirääk, Taime Lasteaed, Lasteaed Kelluke, Lasteaed Maasikas, Pääsupesa Lasteaed, Lasteaed Päikene, Lasteaed Naeratus, Tallinna Lasteaed Mudila, Kolde Lasteaed, Lasteaed Kopli ja Tallinna Kopli Huvikool.
Festivalil esitatava repertuaari valik oli väga mitmekülgne.. Kõikidel olid toredad kostüümid ja kostüümielemendid. Festivali õhkkond oli sõbralik ja positiivne.
Festival andis lastele positiivseid emotsioone ja esinemisjulgust. Festivali projekt aitas luua ja tugevdada lasteaedade vahelisi sõprussidemeid, elavdada koolieelsete lasteasutuste muusikaelu ning jätkata traditsiooni.
Auhinnaks sai iga maja mälestuseks juubelifestivali organiseerijate poolt loodud lauamängu „ Meie Põhja-Tallinn“, mis aitab lastel paremini tundma väga ilusa ja rohelise Tallinna linnaosas asuvaid mälestusväärtusi.
Täname kõiki festivalil osalejaid ja soovime mõnusat päikeselist kevadet!