Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Eelkooli vastuvõtt

Eelkooli ringi "Tere, kool!" registreerimine 2023/2024. õppeaastaseks toimub kooli veebilehel alates 25.08.2023 kell 9.00. Palume arvestada sellega, et kohad täituvad väga kiiresti. Kui Te ei saanud koha, siis palume Teid lisada endа ootenimekirja ja kui koht vabaneb, võtame Teiega ühendust.

Avatakse kolm kooliks ettevalmistuse ringi gruppi: üks tavaklassi grupp ja kaks keelekümblusgruppi. Iga grupi nimekirja on võimalik registreerida 20 õpilast. Registreerida saab ainult ühte gruppi. Registreerimisel tuleb sisestada lapse isikukood ja lapsevanema kontaktandmed: telefoninumber ja e‑mail. Sisestatud e‑mailile saadetakse e‑kiri registreerimise kinnitamise kohta.

Registreerimine

Kui soovitud rühmas on kõik kohad juba täis, siis võite end registreerida ootenimekirja. Kui keegi keeldub oma kohast, siis avaneb võimalus saada seda kohta ootenimekirja põhjal.

Lisan end ootenimekirja

Eelkooli lapse registreerinud lapsevanem sõlmib kooliga lepingu teenuse saamise kohta. Sõlmitud lepingu alusel arvatakse laps eelkooli ringi "Tere, kool!" nimekirja.

Viimati muudetud 16.09.2022