Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Klassijuhatajad

Vastuvõtule palume alati ette registreerida e-maili teel.

1.A klass

Klassijuhataja: Olga Minitš

Klassijuhataja e-mail: Olga.Minits@mhum.edu.ee

Klassijuhataja ainekabinet: 207

Klassi garderoob: 27

1.E klass

Klassijuhataja: Uljana Ustinova

Klassijuhataja e-mail: Uljana.Ustinova@mhum.edu.ee

Klassijuhataja ainekabinet: 133

Klassi garderoob: 18

1.K klass

Klassijuhataja: Merike Pääru

Klassijuhataja e-mail: Merike.Paaru@mhum.edu.ee

Klassijuhataja ainekabinet: 130

Klassi garderoob: 9

2.A klass

Klassijuhataja: Julia Plõs

Klassijuhataja e-mail: Julia.Plos@mhum.edu.ee

Klassijuhataja ainekabinet: 206

Klassi garderoob: 16

2.B klass

Klassijuhataja: Ljudmila Nikitina

Klassijuhataja e-mail: Ljudmilla.Nikitina@mhum.edu.ee

Klassijuhataja ainekabinet: 208

Klassi garderoob: 19

2.E klass

Klassijuhataja: Liina Ala

Klassijuhataja e-mail: Liina.Ala@mhum.edu.ee

Klassijuhataja ainekabinet: 132

Garderoob: 12

2.K klass

Klassijuhataja: Krista Poks

Klassijuhataja e-mail: Krista.Poks@mhum.edu.ee

Klassijuhataja ainekabinet: 131

Klassi garderoob: 10

3.A klass

Klassijuhataja: Jelena Ženihhova-Iljina

Klassijuhataja e-mail: Jelena.Zennihova@mhum.edu.ee

Klassijuhataja ainekabinet: 205

Klassi garderoob: 30

3.E klass

Klassijuhataja: Laine Tammela

Klassijuhataja e-mail: Laine.Tammela@mhum.edu.ee

Klassijuhataja ainekabinet: 127

Klassi garderoob: 24

3.K klass

Klassijuhataja: Merle Pommer

Klassijuhataja e-mail: Merle.Pommer@mhum.edu.ee

Klassijuhataja ainekabinet: 126

Klassi garderoob: 21

4.A klass

Klassijuhataja: Maria Boiko

Klassijuhataja e-mail: Maria.Boiko@mhum.edu.ee

Klassijuhataja ainekabinet: 403

Klassi garderoob: 25

4.E klass

Klassijuhataja: Jelena Šutkova

Klassijuhataja e-mail: Jelena.Sutkova@mhum.edu.ee

Klassijuhataja ainekabinet: 306

Klassi garderoob: 17

4.K klass

Klassijuhataja: Viktoria Tuisk

Klassijuhataja e-mail: Viktoria.Tuisk@mhum.edu.ee

Klassijuhataja ainekabinet: 311

Klassi garderoob: 15A

5.A klass

Klassijuhataja: Mikhail Lebedev

Klassijuhataja e-mail: Mikhail.Lebedev@mhum.edu.ee

Klassijuhataja ainekabinet: 118

Klassi garderoob: 23

5.E klass

Klassijuhataja: Irina Belokurova

Klassijuhataja e-mail: Irina.Belokurova@mhum.edu.ee

Klassijuhataja ainekabinet: 408

Klassi garderoob: 14

5.K klass

Klassijuhataja: Jelena Litšman

Klassijuhataja e-mail: Jelena.Litsman@mhum.edu.ee

Klassijuhataja ainekabinet: 404

Klassi garderoob: 13

6.A klass

Klassijuhataja: Natalja Voinskaja

Klassijuhataja e-mail: Natalja.Voinskaja@mhum.edu.ee

Klassijuhataja ainekabinet: 309

Klassi garderoob: 4

6.B klass

Klassijuhataja: Anita.Pikkov

Klassijuhataja e-mail: Anita.Pikkov@mhum.edu.ee

Klassijuhataja ainekabinet: 210

Klassi garderoob: 29

6.E klass

Klassijuhataja: Aljona-Inga Eensalu

Klassijuhataja e-mail: Aljona.Eensalu@mhum.edu.ee

Klassijuhataja ainekabinet: 414

Klassi garderoob: 28

6.K klass

Klassijuhataja: Natalja Gluškova

Klassijuhataja e-mail: Natalja.Gluskova@mhum.edu.ee

Klassijuhataja ainekabinet: 310

Klassi garderoob: 17

7.A klass

Klassijuhataja: Irina Kotšura

Klassijuhataja e-mail: Irina.Kotsura@mhum.edu.ee

Klassijuhataja ainekabinet: 310

Klassi garderoob: 17

7.E klass

Klassijuhataja: Elina Bratšun

Klassijuhataja e-mail: Elina.Bratsun@mhum.edu.ee

Klassijuhataja ainekabinet: 415

Klassi garderoob: 20

7.K klass

Klassijuhataja: Anastassia Zherdeva

Klassijuhataja e-mail: Anastassia.Zherdeva@mhum.edu.ee

Klassijuhataja ainekabinet: 209

Klassi garderoob: 22

8.A klass

Klassijuhataja: Darja Šergalina

Klassijuhataja e-mail: Darja.Sergalina@mhum.edu.ee

Klassijuhataja ainekabinet: 316

Klassi garderoob: 1

8.B klass

Klassijuhataja: Elena Kolossovskaja

Klassijuhataja e-mail: Elena.Kolossovskaja@mhum.edu.ee

Klassijuhataja ainekabinet: 409

Klassi garderoob: 16A

8.E klass

Klassijuhataja: Ljudmilla Alektorova

Klassijuhataja e-mail: Ljudmilla.Alektorova@mhum.edu.ee

Klassijuhataja ainekabinet: 407

Klassi garderoob: 7

8.K klass

Klassijuhataja: Julia Tsõgankova

Klassijuhataja e-mail: Julia.Tsogankova@mhum.edu.ee

Klassijuhataja ainekabinet: 220

Klassi garderoob: 11

9.A klass

Klassijuhataja: Jevgenija Kozlova

Klassijuhataja e-mail: Jevgenija.Kozlova@mhum.edu.ee

Klassijuhataja ainekabinet: 317

Klassi garderoob: 2

9.B klass

Klassijuhataja: Natalja Belugina

Klassijuhataja e-mail: Natalja.Belugina@mhum.edu.ee

Klassijuhataja ainekabinet: 118

Klassi garderoob: 2

9.E klass

Klassijuhataja: Irina Ivanova

Klassijuhataja e-mail: Irina.Ivanova@mhum.edu.ee

Klassijuhataja ainekabinet: 415

Klassi garderoob: 6

9.K klass

Klassijuhataja: Inga Pankova

Klassijuhataja e-mail: Inga.Pankova@mhum.edu.ee

Klassijuhataja ainekabinet: 307

Klassi garderoob: 3

10.klass

Klassijuhataja: Svetlana Velikanova

Klassijuhataja e-mail: Svetlana.Velikanova@mhum.edu.ee

Klassijuhataja ainekabinet: 305

Klassi garderoob: 5

11.klass

Klassijuhataja: Merle Pähn

Klassijuhataja e-mail: Merle.Pahn@mhum.edu.ee

Klassijuhataja ainekabinet: 224

Klassi garderoob: 8

12.klass

Klassijuhataja: Aleksandra Dubjagina

Klassijuhataja e-mail: Aleksandra.Dubjagina@mhum.edu.ee

Klassijuhataja ainekabinet: 20

Klassi garderoob: 15

Viimati muudetud 02.09.2022