Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Õpetajad

Vastuvõtule palume alati ette registreerida e-maili teel.

Aare, Julia

Amet: aineõpetaja

Õpetatavad ained: muusika

E-mail: Julia.Aare@mhum.edu.ee

Kabinet: 212

Aisin, Kamilla

Amet: aineõpetaja

Õpetatavad ained: keemia

E-mail: Kamilla.Filippova@mhum.edu.ee

Kabinet: 218

Ala, Liina

Amet: algõpetuse õpetaja

E-mail: Liina.Ala@mhum.edu.ee

Kabinet: 132

Alektorova, Ljudmilla

Amet: aineõpetaja

Õpetatavad ained: vene keel ja kirjandus

E-mail: Ljudmilla.Alektorova@mhum.edu.ee

Kabinet: 407

Alumets, Vilve

Amet: aineõpetaja

Õpetatavad ained: käsitöö ja kodundus

E-mail: Vilve.Alumets@mhum.edu.ee

Kabinet: 222

Ansip, Karol

Amet: aineõpetaja

Õpetatavad ained: meedia

E-mail: Karol.Ansip@mhum.edu.ee

Kabinet: 231 (õpetajate tuba)

Banahevitš-Grigorjeva, Olga

Amet: õppejuht

Lisa rollid: aineõpetaja

Õpetatavad ained: eesti keel

E-mail: Olga.Banahevits@mhum.edu.ee

Kabinet: 217

Belokurova, Irina

Amet: aineõpetaja

Õpetatavad ained: inglise keel

E-mail: Irina.Belokurova@mhum.edu.ee

Kabinet: 408

Belugina, Natalja

Amet: aineõpetaja

Õpetatavad ained: kehaline kasvatus

E-mail: Natalja.Belugina@mhum.edu.ee

Kabinet: 118

Boiko, Maria

Amet: aineõpetaja

Õpetatavad ained: eesti keel

E-mail: Maria.Boiko@mhum.edu.ee

Kabinet: 403

Botina, Kristina

Amet: aineõpetaja

Õpetatavad ained: inglise keel

E-mail: Kristina.Botina@mhum.edu.ee

Kabinet: 231 (õpetajate tuba)

Bratšun, Elina

Amet: aineõpetaja

Õpetatavad ained: ajalugu, ühiskonnaõpetus

E-mail: Elina.Bratsun@mhum.edu.ee

Kabinet: 209

Dubjagina, Aleksandra

Amet: aineõpetaja

Õpetatavad ained: kunst

Lisa rollid: haridustehnoloog, huvijuht

E-mail: Aleksandra.Dubjagina@mhum.edu.ee

Kabinet: 020

Eensalu, Aljona

Amet: aineõpetaja

Õpetatavad ained: eesti keel

E-mail: Aljona.Eensalu@mhum.edu.ee

Kabinet: 410

Fjodorova, Karina

Amet: aineõpetaja

Õpetatavad ained: eesti keel

E-mail: Karina.Fjodorova@mhum.edu.ee

Kabinet: 231 (õpetajate tuba)

Gluškova, Natalja

Amet: aineõpetaja

Õpetatavad ained: vene keel ja kirjandus

E-mail: Natalja.Gluskova@mhum.edu.ee

Kabinet: 402

Gumenyuk, Svetlana

Amet: aineõpetaja

Õpetatavad ained: kunst, ajalugu

E-mail: Svetlana.Gumenyuk@mhum.edu.ee

Kabinet: 406

Hraban, Jelena

Amet: aineõpetaja

Õpetatavad ained: inglise keel

E-mail: Jelena.Hraban@mhum.edu.ee

Kabinet: 308

Ivanova, Irina

Amet: aineõpetaja

Õpetatavad ained: eesti keel

E-mail: Irina.Ivanova@mhum.edu.ee

Kabinet: 415

Jegorova, Irina

Amet: aineõpetaja

Õpetatavad ained: inglise keel

E-mail: Irina.Jegorova@mhum.edu.ee

Kabinet: 231 (õpetajate tuba)

Kolossovskaja, Elena

Amet: aineõpetaja

Õpetatavad ained: inimeseõpetus, loodusõpetus, ajalugu

E-mail: Elena.Kolossovskaja@mhum.edu.ee

Kabinet: 301

Korneva, Alesja

Amet: aineõpetaja

Õpetatavad ained: kehaline kasvatus

E-mail: Alesja.Korneva@mhum.edu.ee

Kabinet: 118

Kotšura, Irina

Amet: aineõpetaja

Õpetatavad ained: inglise keel

E-mail: Irina.Kotsura@mhum.edu.ee

Kabinet: 231 (õpetajate tuba)

Kozlova, Jevgenija

Amet: aineõpetaja

Õpetatavad ained: inglise keel

E-mail: Jevgenija.Kozlova@mhum.edu.ee

Kabinet: 317

Kožina, Lilia

Amet: aineõpetaja

Õpetatavad ained: inimene ja õigus

E-mail: Lilia.Kozina@mhum.edu.ee

Kabinet: 231 (õpetajate tuba)

Kulakova, Dariya

Amet: aineõpetaja

Õpetatavad ained: inglise keel

E-mail: Dariya.Kulakova@mhum.edu.ee

Kabinet: 231 (õpetaja tuba)

Kungurtseva, Ella

Amet: aineõpetaja

Õpetatavad ained: kehaline kasvatus

E-mail: Ella.Kungurtseva@mhum.edu.ee

Kabinet: 118

Kõrvel, Aleksandra

Amet: aineõpetaja

Õpetatavad ained: muusika

E-mail: Aleksandra.Korvel@mhum.edu.ee

Kabinet: 211

Lainola, Ludmilla

Amet: aineõpetaja

Õpetatavad ained: geograafia

E-mail: Ludmilla.Lainola@mhum.edu.ee

Kabinet: 312

Lebedev, Mikhail

Amet: aineõpetaja

Õpetatavad ained: kehaline kasvatus

E-mail: Mikhail.Lebedev@mhum.edu.ee

Kabinet: 118

Lepasar, Niine

Amet: eripedagoog

Lisa rollid: aineõpetaja

Õpetatavad ained: eesti keel

E-mail: Niine.Lepasar@mhum.edu.ee

Kabinet: 124

Litšman, Jelena

Amet: aineõpetaja

Õpetatavad ained: eesti keel

E-mail: Jelena.Litsman@mhum.edu.ee

Kabinet: 404

Luneva-Ossipova, Svetlana

Amet: koolipsühholoog

Lisa rollid: aineõpetaja, karjäärinõustaja

Õpetatavad ained: karjääriõpetus, psühholoogia, inimeseõpetus

E-mail: Svetlana.Luneva-Ossipova@mhum.edu.ee

Kabinet: 137

Lüter, Juri

Amet: aineõpetaja

Õpetatavad ained: kehaline kasvatus

E-mail: Juri.Luter@mhum.edu.ee

Kabinet: 118

Mamonko, Jelena

Amet: aineõpetaja

Õpetatavad ained: prantsuse keel

E-mail: Jelena.Mamonko@mhum.edu.ee

Kabinet: 231 (õpetajate tuba)

Minitš, Olga

Amet: algõpetuse õpetaja

E-mail: Olga.Minits@mhum.edu.ee

Kabinet: 207

Nikitina, Ljudmilla

Amet: algõpetuse õpetaja

E-mail: Ljudmilla.Nikitina@mhum.edu.ee

Kabinet: 208

Nirk, Jana

Amet: aineõpetaja

Õpetatavad ained: eesti keel

E-mail: Jana.Nirk@mhum.edu.ee

Kabinet: 402

Pankova, Inga

Amet: aineõpetaja

Õpetatavad ained: matemaatika

E-mail: Inga.Pankova@mhum.edu.ee

Kabinet: 308

Pikkov, Anita

Amet: õpetaja

E-mail: Anita.Pikkov@mhum.edu.ee

Kabinet: 210

Plõs, Julia

Amet: algõpetuse õpetaja

E-mail: Julia.Plos@mhum.edu.ee

Kabinet: 206

Poks, Krista

Amet: algõpetuse õpetaja

E-mail: Krista.Poks@mhum.edu.ee

Kabinet: 131

Pommer, Merle

Amet: algõpetuse õpetaja

E-mail: Merle.Pommer@mhum.edu.ee

Kabinet: 126

Putškov, Boriss

Amet: aineõpetaja

Õpetatavad ained: tehnoloogiaõpetus

E-mail: Boriss.Putskov@mhum.edu.ee

Kabinet: 121

Pähn, Merle

Amet: aineõpetaja

Õpetatavad ained: bioloogia

E-mail: Merle.Pahn@mhum.edu.ee

Kabinet: 224

Pääru, Merike

Amet: algõpetuse õpetaja

E-mail: Merike.Paaru@mhum.edu.ee

Kabinet: 130

Rakov, Aleksander

Amet: aineõpetaja

Õpetatavad ained: loodusõpetus, bioloogia

E-mail: Aleksander.Rakov@mhum.edu.ee

Kabinet: 231 (õpetajate tuba)

Sepp, Ivi

Amet: aineõpetaja

Õpetatavad ained: eesti keel

E-mail: Ivi.Sepp@mhum.edu.ee

Kabinet: 401

Shapovalova, Viktoria

Amet: direktor

Lisa rollid: aineõpetaja

Õpetatavad ained: bioloogia

E-mail: Viktoria.Shapovalova@mhum.edu.ee

Kabinet: 230

Sokolova, Veronika

Amet: aineõpetaja

Õpetatavad ained: käsitöö ja kodundus, matemaatika

E-mail: Veronika.Sokolova@mhum.edu.ee

Kabinet: 222

Sumin, Sergei

Amet: infojuht

Lisa rollid: aineõpetaja, haridustehnoloog ja eKooli, e‑õpilaspileti süsteemi, kooli kodulehe, Google Workspace for Education administraator

Õpetatavad ained: arvutiõpetus, matemaatika

E-mail: Sergei.Sumin@mhum.edu.ee

Kabinet: 232

Šergalina, Darja

Amet: aineõpetaja

Õpetatavad ained: inglise keel

E-mail: Darja.Sergalina@mhum.edu.ee

Kabinet: 316

Šutkova, Jelena

Amet: aineõpetaja

Õpetatavad ained: matemaatika

E-mail: Jelena.Sutkova@mhum.edu.ee

Kabinet: 306

Zherdeva, Anastassia

Amet: aineõpetaja

Õpetatavad ained: eesti keel

E-mail: Anastassia.Zherdeva@mhum.edu.ee

Kabinet: 405

Ženihhova-Iljina, Jelena

Amet: algõpetuse õpetaja

E-mail: Jelena.Zennihova@mhum.edu.ee

Kabinet: 205

Žuravljova, Marina

Amet: aineõpetaja

Õpetatavad ained: matemaatika

E-mail: Marina.Zuravljova@mhum.edu.ee

Kabinet: 128

Tammela, Laine

Amet: algõpetuse õpetaja

E-mail: Laine.Tammela@mhum.edu.ee

Kabinet: 127

Tsõgankova, Julia

Amet: aineõpetaja

Õpetatavad ained: füüsika, loodusõpetus

Lisa rollid: huvijuht

E-mail: Julia.Tsogankova@mhum.edu.ee

Kabinet: 220

Tuisk, Viktoria

Amet: aineõpetaja

Õpetatavad ained: vene keel ja kirjandus

E-mail: Viktoria.Tuisk@mhum.edu.ee

Kabinet: 311

Ustinova, Uljana

Amet: algõpetuse õpetaja

E-mail: Uljana.Ustinova@mhum.edu.ee

Kabinet: 133

Vaselo, Ksenija

Amet: aineõpetaja

Õpetatavad ained: loodusõpetus, bioloogia, geograafia

E-mail: Ksenija.Vaselo@mhum.edu.ee

Kabinet: 231 (õpetaja tuba)

Velikanova, Svetlana

Amet: aineõpetaja

Õpetatavad ained: matemaatika

E-mail: Svetlana.Velikanova@mhum.edu.ee

Kabinet: 305

Veršinin, Sergei

Amet: aineõpetaja

Õpetatavad ained: ajalugu, ühiskonnaõpetus

E-mail: Sergei.Versinin@mhum.edu.ee

Kabinet: 231 (õpetajate tuba)

Voinskaja, Natalja

Amet: aineõpetaja

Õpetatavad ained: vene keel ja kirjandus

E-mail: Natalja.Voinskaja@mhum.edu.ee

Kabinet: 231 (õpetajate tuba)

Viimati muudetud 05.12.2022