Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Rahvusvaheline URBACT projekt “Ole koolis - Stay Tuned!”

Tegemist on URBACT II välisprojekti „Lapsevanemate kaasamine koolist väljalangemise ennetamiseks – PREVENT“ jätkuprojektiga, milles jätkatakse PREVENT projekti kogemuste jagamist seoses lapsevanemate kaasamisega koolist väljalangemise ennetamisel ning partnerlinnade ja koolide jaoks vajalike heade praktikate rakendamist.

URBACT III projekt "Ole koolis - Stay Tuned!" (tegevuste rakendamine koolist väljalangemise ennetamiseks) pakub tuge projekti teemaga seotud ülelinnaliste ja koolide tegevuste kavandamisel ja elluviimisel. Projekti töörühm planeerib koolist väljalangemise ennetamise meetmeid, mis võtavad arvesse individuaalset, sotsiaalset, kooli ja linna tasandit ning teeb koostööd erinevate sihtgruppidega. Projektis osalevad järgmised Tallinna koolid: Tallinna 21. Kool, Tallinna Kunstigümnaasium, Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium, Tallinna Pae Gümnaasium, Tallinna Pääsküla Gümnaasium, Tallinna Südalinna Kool ning Tallinna Ühisgümnaasium.

Projektis osalevad üheksa riigi linnad: Gent, Tallinn, Gothenburg, Berliin, Nantes, Aveiro, Barcelona ja Sofia linn ning Ampelokipi-Menemeni omavalitsus.

Projekti I etapi kestus oli 10.10.2016–10.04.2017 ja II etapi kestus on 02.06.2017-02.06.2019.

Projekti koduleht
http://urbact.eu/stay-tuned

Viimati muudetud 15.12.2019