Liigu sisu juurde
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Tähtis info: haridustöötajate streik

Tähtis info: haridustöötajate streik

Head lapsevanemad!

Te olete arvatavasti juba kursis, et alates 22. jaanuarist on välja kuulutatud üleriigiline õpetajate ja haridustöötajate tähtajatu streik. Meie lootus on aga veel endiselt, et valitsusel on tahe streik ära hoida, leides lisaeelarvesse puuduolev raha õpetajate palkade alammäära tõusuks sel aastal. Streigi nõue on määrata õpetajate töötasu alammääraks 1950€ kuus.

Ajavahemikus 22. – 26. jaanuar streigivad ka Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasiumi õpetajad, kokku 52 õpetajat. Lisaks 5 töötajat, sh kooli tugispetsialistid, võtavad osa toetustreigist ajavahemikus 22. – 24. jaanuar. Seoses sellega on kooli juhtkond otsustanud 4. – 12. klasse üle viia projektõppele. Ülesanded on kõigile ühised. Algkoolile (1. – 3. klassid) kool korraldab alternatiivtegevusi, mida viivad läbi kooli töötajad, kes ei streigi. Alternatiivtegevuste kava on hetkel koostamisel ja varsti avalikustatakse, aga planeerime neid ajavahemikus 9:00 – 12:00, sh lõunasöök. Seoses selle olukorraga ootame teie mõistmist, kaasamõtlemist ning palume ka teilt infot hiljemalt 18.01 kell 10:00.

  • Palume 1. – 3. klassi lapsevanemaid teavitada klassijuhatajaid, kas teie laps käib 22. – 26.01 koolis või jääb koju. Kindlasti lapsevanemal on õigus last streigi ajal kooli mitte tuua.
  • Sellel ajavahemikul pakub kool ka lõunasööki kõikidele õpilastele (1. – 12. klassid), kes õigeaegselt registreerivad ära. Palume lapsevanemaid või õpilasi teavitada klassijuhatajaid, kui laps soovib 22. – 26.01 saada lõunat koolis.

Ette tänades,
TMHG koolipere