Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Laste-ja noortekoor "Hellas"

Laste-ja noortekoor "Hellas"

VANUS: 10-19a.

TEGEVUS: 
Hellas koosneb muusikahuvilistest noormeestest ja neidudest, kes lisaks oma igapäevasele kooli- ja tööelule on otsustanud pühenduda laulmisele ja enese muusikalisele arendamisele. Erinevalt paljudest teistest kooridest, on Hellase puhul põhirõhk hääleseadel. Lisaks kooriproovidele on meil võimalik õppida tsükliõppena solfediot ning fakultatiivainetena kõnetehnikat ja näitlejameisterlikkust. Toimub ka eraldi koolitus solistidele. Samuti on igale koori liikmele ette nähtud üks individuaaltund kuus. Mitmekesise repertuaari õppimise ning iga laulja vokaalsete võimete arendamise kõrval edendame ka oma lauljate omaloomingulist tegevust ning korraldame nende uudisloomingu ettekandmisi.

Ka sul võimalus osaleda ühe väga laheda laulukollektiivi tegevuses! Hellases on loominguline seltskond ja huvitavad ettevõtmised – lisaks muusikalistele õpingutele käime ka laululaagrites, põnevatel kontsertreisidel ning korraldame koos muid toredaid ühisüritusi. Tänu oma sõpruskooridele ning mitmetele muusikaorganisatsioonidele käime esinemas ka välisriikides ning osaleme erinevates kooriprojektides. Oma lauljate juures hindame eelkõige nende suurt sisemist kirge laulmise ja muusika vastu, aga ka nende tahtejõudu ja kohusetunnet.

Tule, tegutseme koos ilusate ja õilsate eesmärkide nimel, et jõuda koos päikeseni ja vallutada ühise laulu ja siiraste tunnetega kõikide kuulajate südamed! Laulame päikse paistma ja tähed särama! Tule Sinagi proovima, sest kaotada pole ju midagi - võita aga palju!

Registreerimine vestlusele peadirigendiga toimub aastaringselt aadressil:[email protected] (lisada nimi, vanus, kontaktandmed). Vastusena edastame informatsiooni võimalikest vestluse toimumise aegadest.

Hellas alustas oma tegevust esimese koosseisuga juba 1985. a. Anti arvukaid kontserte Ameerikas, Euroopas, Lõuna Aafrika Vabariigis. Koori repertuaaris on olnud muusikalised lavastused, Mörkö ooper, lastemuusikal „Kõige ilusam“ jpm huvitavat. Viimastel aastatel on olnud mitmesuguseid muusikalisi projekte nagu Indoneesia ja Türgi laulude ettekanded.


Loe edasi, mis teeb Hellase eriliseks! (link http://hellas.ee/page.php?2.1)

ÕPETAJAD: Aleksander Kaidja, Elviira Maasalu

ÕPPEKEEL: eesti keel

ÕPPETASU: 13 €  (vilistlased 19 €)

KONTAKT: tel. 6522536, [email protected]

ÕPPETUNNID:

Rühm II K.,N. 16.00-16.45

Rühm III K.,N. 17.00-18.30

Rühm IV K.,N. 18.45-20.15   RÜHM ON TÄIS !

 

Scan10021.JPG

Viimati muudetud 29.01.2024