Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Mustamäe Huvikooli ajalugu

Mustamäe Huvikooli ajalugu

Mustamäe Huvikool

VISIOON :

TURVALINE JA ATRAKTIIVNE ARENGUT TOETAV KODUNE HUVIKOOL

MISSIOON:

ÕPETADA JA ÕPPIDA, ARENDADA JA AVASTADA, AIDATA JA HOOLIDA

Oma tööd alustas Mustamäe Huvikool (endine Mustamäe Laste Loomingu Maja) 1. novembril 1984.aastal, tookord küll veel teises hoones. Tol ajal õppis Mustamäe Huvikoolis ainult 200 õpilast. 1987.a. kolis huvimaja Vilde teele ja sellest ajast oli Mustamäe Huvikooli aadressiks Vilde tee 54. Tänaseks on huviringide arv kasvanud 80-ni, pedagooge on kokku 38 ja õpilasi umbes 1000. 
Enamus ringidest alustavad tööd peale lõunat, s.t. peale kooli. Alustame oma päeva kell 10.00 hommikul ja lõpetame kell 20.30, laupäeval 10.00-16.00, puhkepäevaks pühapäev. Kodustele koolieelikutele on avatud eelkool hommikupoolikuti. Võtame vastu lapsi alates 4a. kuni 19. aastasteni.
Lastel on võimalus ennast proovile panna kunsti,  käsitöö, tantsu, muusika ja sõnakunsti alal. Saab tegelda keeleõppega, mõttemängudega ja arvutiõpetusega, ilma milleta on tänapäeval kaasaegsel inimesel peaaegu võimatu täisväärtuslikku elu elada. Eraldi on koolieelikutele õppekavas ette nähtud eelkooli rühmad. Meie kasvandikud osalevad aktiivselt nii vabariigisisestel kui ka rahvusvahelistel konkurssidel.
Mustamäe Huvikoolis ei toimu ainult tunnid, vaid uksed on avatud kõigile  Mustamäe elanikele -  Perepäevadel, I Advendi päeval ja teistel suurüritustel. 

 

Lehekülge haldab:

Dmitri Petrjakov, Mustamäe Huvikooli õppealajuhataja

[email protected] 

Viimati muudetud 04.01.2023